3M 26618 PPS 2.0 náhradná tryska k pištoli Accuspray 1,8 mm

Neohodnotené
3M™ Accuspray™ rozprašovacia tryska pre systém PPS™ 2.0 je náhradný diel schválený spoločnosťou 3M na použitie s akoukoľvek striekacou pištoľou s vymeniteľnou tryskou radu 3M™ Accuspray™.
1,8 mm
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 26618
€8,70 €7,25 bez DPH
3M 26618 PPS 2.0 náhradná tryska k pištoli Accuspray 1,8 mm
Neohodnotené

-Schválený náhradný diel 3M

-Táto striekacia dýza sa používa so striekacou pištoľou 3M™ Accuspray™ - aktuálne modely zahŕňajú: HG18, HGP

-Pre nátery s vysokou viskozitou sa zvyčajne používa 2.0 mm rozprašovacia hlava, v kombinácii s tlakovou   striekacou pištoľou Model HGP 1,8 mm

Rozprašovacie dýza 3M™ Accuspray™ sú novou generáciou línie striekacích pištolí s vymeniteľnými dýzami 3M™ Accuspray™, pričom ponúkajú rovnaké výhody jednoduchého čistenia, ľahkej údržby a kvality na požiadanie, teraz pre použitie na aplikáciách s nátermi s vyššou viskozitou. (bežné aplikácie môžu zahŕňať nátery stúpačiek, ochranné nátery, živicový povlak, lepidlo, lodné spodné nátery, latexové farby, emaily, hrubovrstvé a polyesterové primery). Naša 3M™ Accuspray™ Striekacia pištoľ s vymeniteľnou dýzou je vynálezom 3M™, ktorý sme vyvinuli na základe otázky položenej lakovačom: 'Ak by ste mohli mať dokonalú striekaciu pištoľ, aká by bola?' Opakujúca sa odpoveď znela: 'jednoduchá na čistenie a údržbu a ponúkajúca kvalitnú povrchovú úpravu.' Pre dosiahnutie všetkých týchto cieľov sme vyvinuli systém 3M™ Accuspray™, ktorý perfektne pracuje s našim 3M™ Systémom na prípravu a striekanie farieb™, alebo PPS™. Systém na prípravu a striekanie farieb PPS™ je inovatívnou jednorazovou alternatívnou voči konvenčným nádobám striekacích pištolí, ktorý ponúka komplexný systém na miešanie/meranie, filtráciu, striekanie (v každom smere!) a dočasné uchovávanie materiálov na báze rozpúšťadiel alebo rozpustných vo vode. PPS™ dokázateľne až o 70% znižuje spotrebu čistiacich rozpúšťadiel, znižuje objem odpadu v miešacích nádobách, filtroch a skladovacích plechovkách a tiež skracuje čas potrebný na čistenie a údržbu "tradičných" striekacích pištolí. PPS™ je najkomplexnejším systémom jednorazových nádob na trhu, ktorý lakovačom ponúka správnu veľkosť nádoby pre danú aplikáciu, znižuje pravdepodobnosť namiešania nadmerného množstva farby a ďalšieho odpadu. Systém 3M™ Accuspray™ robí čistenie a údržbu rýchlejšími, jednoduchšími a menej nákladnými, zatiaľ čo na požiadanie ponúka overenú kvalitu 3M™.

Dodatočné parametre

Kategória: 3M PPS Systém na prípravu a striekanie farieb
Hmotnosť: 0.02 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie