3M Respirátor 9310+ časticový P1

Neohodnotené
Značka: 3M PSD
3M™ Aura™ Respirátor s filtrom častíc 9310+ poskytuje ochranu pri dýchaní kategórie FFP1, umožňuje zloženie do roviny, skladá sa z 3 panelov, má nízky odpor pri dýchaní a vyznačuje sa profilovaným, tvarovaným horným panelom, ktorý pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov. Je vybavený podbradným úchytom na ľahké nastavovanie a farebne rozlíšenými náhlavnými pásikmi na rýchlu a jednoduchú identifikáciu.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 9310
€1,63 €1,36 bez DPH
3M Respirátor 9310+ časticový P1
Neohodnotené
Značka: 3M PSD
  •  Poskytuje efektívny výkon zároveň so zníženým odporom pri dýchaní
  •  Patentovaný 3-panelový dizajn sedí takmer každému, prispôsobuje sa pohybom tváre, je odolný voči zborteniu    a drží   pevne na svojom mieste.
  •  Reliéfny vrchný panel pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov
  •  Vytvarovaný nosový diel pre lepšiu kompatibilitu s ochrannými okuliarmi
  •  Inovatívny úchyt pod bradou pre jednoduché nasadenie, prispôsobenie a pohodlné utesnenie
  •  Hygienické balenie chráni respirátor pred kontamináciou pred použitím a umožňuje praktické uskladnenie a       vydávanie   na pracovisku

 

3M™ Aura™ časticový respirátor 9310+ poskytuje pohodlie a štýl bez obmedzenia výkonu. Chráni proti prachu a aerosólom, ktoré môžeme nájsť vo viacerých priemyselných prostrediach, kde sa vyžaduje úroveň ochrany FFP1.

3M™ Aura™ časticové respirátory série 9300+ sú výsledkom nepretržitého úsilia 3M vylepšovať pohodlie používateľa. Sú plné prevratných myšlienok, technológií a materiálov, pričom si zachovali mnohé vlastnosti, vďaka ktorým sa stali populárne respirátory série 9300. Vďaka inovatívnej 3M filtračnej technológii s nízkym odporom pri dýchaní, môžete cez respirátor dýchať s ešte menšou námahou ako doteraz. 3M™ Aura™ má navyše reliéfny vrchný panel, ktorý pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov z teplého a vlhkého vydychovaného vzduchu. Respirátory 3M™ Aura™ poskytujú najvyššiu mieru ochrany a pohodlia pre používateľa.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie