Panel používateľa
Späť

Akciové ceny Meguair's!

Pridané: 20.8.2020 16:32:08 Počet zobrazení: 479

20 August 2020

Značky

Najobľúbenejšie produkty od Meguiar's za bezkonkurenčné akciové ceny! Prémiový vosk Gold Class Carnauba a prípravok na leštenie kovov NXT Generation All Metal Polish.

Využite akciové ceny za populárne prostriedky od Meguair's!

 

Vosk Gold Class Carnauba Plus Premium je prémiovým voskom z ponuky Meguiar 's s obsahom prírodnej karnauby. Dokonale ochráni, odpudrzuje vodu a podporuje lesk - čo viac si priať? Prírodná karnauba dodáva lakom extrémnu hĺbku lesku, ktorý je najlepšie viditeľný na tmavých a čiernych lakoch. Ide o prvotriedny vosk najvyššej profesionálnej kvality, obľúbený na autosalónoch a výstavách.Balenie naviac obsahuje penový aplikátor pre nanášanie vosku.

IBA ZA 19,90 € s DPH! Produkt zakúpite TU.

 

NXT Generation All Metal Polish je unikátna novinka od Meguiar 's - v zahraničí veľmi populárny a obľúbený prostriedok na leštenie kovových povrchov.Tento úžasný produkt čistí, leští a chráni všetky kolesá, nerezové výfuky, ventilové veká a všetky ostatné diely z chrómu, hliníka, nerezu, mosadze, medi, striebra a ďalších kovov. Meguiar 's technológia MDAT (Microscopic Diminishing Abrasive Technology) odstraňuje defekty povrchov zo surového, nelakovaného kovu rýchlejšie a bezpečnejšie, než bežné brúsne prípravky.

IBA ZA 10,99 € s DPH! Produkt zakúpite TU.

 

*Akcia platí do vypredania zásob.

 

meguairs_reklama_novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info