Panel používateľa
Späť

Festool - voľba profesionálov!

Pridané: 7.8.2018 20:02:41 Počet zobrazení: 1523

07 August 2018

Dozveďte sa viac o produktových radách výrobcu Festool a o dôvodoch prečo by tieto fantastické nástroje nemali chýbať v žiadnej dielni.

 

fest3

 

Systémové riešenia pre automobilový priemysel

Vy si prajete trvalý úspech svojej firmy - my Vám v tom chceme pomôcť. Snahou spojenia výrobcov 3M a Festool je vysoko kvalitné náradie a systém ktorý pomáha zefektívniť prácu v autolakovým dielňam a výrobcom automobilov k dosahovaniu perfektnej kvality povrchov. Zo spolupráce dvoch veľkých firiem má najväčší úžitok tretia strana - vy, zákazník.

Systémy pre autoopravárenstvo 3M a Festool Automotive zjednotili svoje rozsiahle portfóliá do jedného a ponúkajú nekompromisné a kompletné riešenie z jedného zdroja. Nastavuje sa tak úplne nový štandard, pokiaľ ide o rozmanitosť a účinnost produktov, ktoré idú ruku v ruke so systémom pre opravu automobilov. Štandardizované pracovné postupy vám ušetria peniaze a umožnia dosiahnúť výnimočnú kvalitu prostredníctvom spoľahlivých procesov.

ponuka

Kvalitné povrchy

Festool ponúka zákazníkom z automobilovej výroby rozsiahle portfólio výrobkov pre lakýrnickú prípravu a dokončovanie. Systém Premium Festool je navrhnutý na mieru vaším potrebám a spája elektrické a pneumatické náradie, odsávacie zariadenia a systémy pre organizovanie vášho pracoviska.

Postavte svôj úspech na sortimente výrobkov od skutočných profesionálov. Produktová rada Festool je pripravená plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky vašej dielne. Nástroje Festool v kombináciou s obrovskou škálou produktov 3M sú katalyzátorom úspechu akéhokoľvek automobilového pracoviska.

Je to jednoduché - vďaka urýchleniu a zjednodušeniu procesov spojených s povrchovou úpravou a efektívnou opravou, bude vaše pracovisko profitovať ušetreným časom, ako aj bezkonkurenčnými výsledkami.

 

festi


Výskúšajte si rozdiel sami

  • Rentabilita + Účinnosť = Lepšie odsávanie prachu a organizácia pracovného miesta môže pomôcť obmedziť následne opravy a tým samozrejme znížiť vaše náklady.
  • Zdravie + Bezpečnosť = Vyššia efektivita. Systém je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť pracovníkov, včetne vylepšenej ergonómie nástrojov. Niečo z čoho budú mať všetci dobrý pocit, umožní vám pracovať rýchlejšie a zamedzí nepríjemným komplikáciám.

Našu ponuku produktov Festool nájdete >>> TU!

 

 

Alternatívne príspevky:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info