Panel používateľa

CarSystem 146706 Multi Green Polyesterový multifunkčný tmel - zelený

CarSystem 146706 Multi Green Polyesterový multifunkčný tmel - zelený

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Č. produktu - 146706. Na univerzálne použitie pre všetky oceľové, hliníkové a pozinkované povrchy, pri oprave automobilov, a tiež na GRP a drevené časti. Zelený / 1.6 kg plechovka vrátane tužidla.

17,58 € s DPH

19,54 € s DPH Zľava 1,95 €

Skladové číslo: 146706

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Carsystem

Výrobca tmelov s najdlhšou tradíciou vlastných receptúr už od roku 1955 VOSSCHEMIE GmbH Car System prichádza s novinkou - moderný tmel pre rýchle opravy s veľmi jemných a suchým povrchom bez pórov, veľmi ľahko brúsiteľný a ľahký.

  • Multifunkčný tmel na rôzne povrchy.
  • Tento nový multifunkčný tmel obsahuje živicu a má výborné plniace vlastnosti najnovšej generácie.
  • Úplne nový tmel, ktorý od Carsystemu doposiaľ nebol dostupný.
  • Tento vysoko tixotrópny tmel je charakteristický vysokou stálosťou počas aplikácie, vyznačuje sa rýchlym schnutím a vytvára povrch bez pórov.
  • Znížením obsahu VOC sme prispeli k zníženiu organických rozpúšťadiel.

Tento profesionálny tmel disponuje optimálnou brúsiteľnosťou a až o 20% viac abrazívneho objemu v porovnaní s konvenčnými tmelmi. Je vysoko priľnavý k širokému spektru materiálov ako pozinkovaný plech, hliník, plasty vystužené sklenenými vláknami, drevené povrchy či polyesterový laminát.

h.Určený je predovšetkým na vyplnenie hlbokých nedokonalostí a priehlbín na karosérii osobných či nákladných vozidiel, ako aj autobusových a železničných vozňoch

 

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info