Panel používateľa

3M 05818 Clean & Strip XT mandrela fialové fíbrové brúsne kotúče

3M 05818 Clean & Strip XT mandrela fialové fíbrové brúsne kotúče

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

3M™ Scotch-Brite™ Clean & Strip Čistiaci Disk XT-RD, Fialový, 115 mm × 22 mm, SXCRS, PN05818

14,42 € s DPH

Skladové číslo: 05818

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

Detaily:

- Spracovanie kovov
- Kovy, lakované povrchy
- Čistenie a odstraňovanie korózie a náterov

3M™ uhlová brúska Roloc™
Pružné, netkané vlákna sa prispôsobia kontúram a pomôžu zachovať geometriu dielu
Scotch-Brite™ Čistiaci Disk XT-RD má tuhšiu konštrukciu než štandardný materiál Clean & Strip a vyznačuje sa podstatne dlhšou životnosťou. Je ideálny na náročné aplikácie. XT-RD má pevný sklolaminátový podklad a je určený na použitie s uhlovou brúskou.

Agresívne brúsenie, pórovitá otvorená sieť Na vytvorenie nášho XT disku Scotch-Brite™ Clean and Strip sme kombinovali extra drsný minerál karbidu kremíka a netkané nylonové vlákna s použitím živice. Karbid kremíka je syntetický minerál, ktorý je veľmi ostrý a bežne sa používa na nízkotlakové aplikácie, ako je príprava náteru. Pretože sa láme rýchlejšie než oxid hlinitý, vytvára vynikajúcu povrchovú úpravu. Celkovo vzaté umožňuje tento disk na povrchovú úpravu ostré, konzistentné brúsenie bez toho, aby dochádzalo k drážkovaniu alebo inému poškodeniu obrobku. Živičné spojivo spevňuje celkovo disk a odlamuje sa postupne, čím sa postupne odkrývajú nové vlákna a ostrý minerál, takže získavate konzistentné výsledky brúsenia po celý čas životnosti brúsiva. Medzery v nylonových vláknach navyše umožňujú prúdenie vzduchu, čo môže znížiť riziko zahrievania alebo deformácie podkladu. Vďaka ostrému brúsiacemu účinku a citlivej otvorenej sieti sa toto brúsivo veľmi dobre hodí pre projekty, ako je natieranie, tmelenie a odstránenie hrdze a začistenie miest zvarov. Navyše je to disk vhodný na odstraňovanie náterov. Mnoho výhod brúsiv s otvorenou sieťou Vďaka netkanej technológii sú naše priemyselné brúsivá Scotch-Brite™ unikátne. Kombinácia prameňov vlákien, živice a brúsneho minerálu vytvára silnú otvorenú sieť. Vlákna majú vlastnosti pružiny a kopírujú tak kontúry a účinne odstraňujú nežiaduce ostriny, zeminu a kontaminujúce látky pri zachovaní geometrie obrobku, čo vo výsledku znižuje nutnosť dodatočného opracovania. Medzery v sieti umožňujú voľné odstránenie úlomkov, ktoré vďaka tomu neupchávajú minerál. Vlákna v sieti sa neustále odlamujú a tým napomáhajú odhalenie ďalšej vrstvy čerstvého minerálu, výsledkom je výnimočná konzistencia, vysoký výkon brúsenia a extrémne dlhá servisná životnosť. Od estetického finišovania cez zahladenie po zváranie až po odihlovanie a ďalšie činnosti fungujú brúsivá Scotch-Brite™ rýchlo a podávajú konzistentné výsledky, krok za krokom.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info