Panel používateľa

3M 26618 PPS 2.0 Sada náhradných dýz k pištoli Accuspray 1,8 mm

3M 26618 PPS 2.0 Sada náhradných dýz k pištoli Accuspray 1,8 mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3M PPS 2.0 Sada náhradných dýz k pištoli Accuspray 1,8 mm(1 balenie = 4 ks) cena za kus

7,09 € s DPH

Skladové číslo: 26618

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

-Schválený náhradný diel 3M

-Táto striekacia dýza sa používa so striekacou pištoľou 3M™ Accuspray™ - aktuálne modely zahŕňajú: HG18, HGP

-Pre nátery s vysokou viskozitou sa zvyčajne používa 2.0 mm rozprašovacia hlava, v kombinácii s tlakovou   striekacou pištoľou Model HGP 1,8 mm

Rozprašovacie dýza 3M™ Accuspray™ sú novou generáciou línie striekacích pištolí s vymeniteľnými dýzami 3M™ Accuspray™, pričom ponúkajú rovnaké výhody jednoduchého čistenia, ľahkej údržby a kvality na požiadanie, teraz pre použitie na aplikáciách s nátermi s vyššou viskozitou. (bežné aplikácie môžu zahŕňať nátery stúpačiek, ochranné nátery, živicový povlak, lepidlo, lodné spodné nátery, latexové farby, emaily, hrubovrstvé a polyesterové primery). Naša 3M™ Accuspray™ Striekacia pištoľ s vymeniteľnou dýzou je vynálezom 3M™, ktorý sme vyvinuli na základe otázky položenej lakovačom: 'Ak by ste mohli mať dokonalú striekaciu pištoľ, aká by bola?' Opakujúca sa odpoveď znela: 'jednoduchá na čistenie a údržbu a ponúkajúca kvalitnú povrchovú úpravu.' Pre dosiahnutie všetkých týchto cieľov sme vyvinuli systém 3M™ Accuspray™, ktorý perfektne pracuje s našim 3M™ Systémom na prípravu a striekanie farieb™, alebo PPS™. Systém na prípravu a striekanie farieb PPS™ je inovatívnou jednorazovou alternatívnou voči konvenčným nádobám striekacích pištolí, ktorý ponúka komplexný systém na miešanie/meranie, filtráciu, striekanie (v každom smere!) a dočasné uchovávanie materiálov na báze rozpúšťadiel alebo rozpustných vo vode. PPS™ dokázateľne až o 70% znižuje spotrebu čistiacich rozpúšťadiel, znižuje objem odpadu v miešacích nádobách, filtroch a skladovacích plechovkách a tiež skracuje čas potrebný na čistenie a údržbu "tradičných" striekacích pištolí. PPS™ je najkomplexnejším systémom jednorazových nádob na trhu, ktorý lakovačom ponúka správnu veľkosť nádoby pre danú aplikáciu, znižuje pravdepodobnosť namiešania nadmerného množstva farby a ďalšieho odpadu. Systém 3M™ Accuspray™ robí čistenie a údržbu rýchlejšími, jednoduchšími a menej nákladnými, zatiaľ čo na požiadanie ponúka overenú kvalitu 3M™.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info