Panel používateľa

3M DP 490 Epoxidové lepidlo čierné 50 ml

3M DP 490 Epoxidové lepidlo čierné 50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

3M™ Scotch-weld™ Epoxidové lepidlo DP490, čierne, 50 ml. Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP490 je čierne, tixotropné, dvojzložkové epoxidové lepidlo so zvlášť dobrými aplikačnými vlastnosťami. Je určené pre použitie tam, kde je požadovaná maximálna húževnatosť a vysoká pevnosť.

25,82 € s DPH

Skladové číslo: DP490

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

  • Lepidlo s vysokou pevnosťou
  • Odolá náročným podmienkam
  • Jednoduché použitie na zvislé povrchy
  • 50 ml


Epoxidové lepidlo 3M™ Scotch-Weld™ DP490 je čierne, tixotropné, dvojzložkové epoxidové lepidlo so zvlášť dobrými aplikačnými vlastnosťami. Je určené pre použitie tam, kde je požadovaná maximálna húževnatosť a vysoká pevnosť.

Štrukturálne dvojzložkové vystužené epoxidové lepidlo 3M Scotch Weld DP490 vytvrdzuje pri izbovej teplote. Má zvýšenú teplotnú odolnosť. Doba spracovateľnosti je cca 90 minút, dosiahnutie manipulačnej pevnosti cca 4 hodiny. Lepidlo vytvára najpevnejší, ale pritom pružné a odolné spoje. Má vysokú rázovú pevnosť a pevnosť v odlupe. Ideálne pre lepenie kovov, skla, vybraných plastov a vláknami vystužených kompozitů.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info