Panel používateľa

3M3M™ 06314 Maskovacia páska s 8 prúžkami - sťahovacia

3M3M™ 06314 Maskovacia páska s 8 prúžkami - sťahovacia

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Maskovacia páska s jemnými pásikmi Scotch® Fine Line, 8 pásikov 25,4 mm x 13,97 m.

25,73 € s DPH

Skladové číslo: 06314

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Rýchle a jednoduché maskovanie pre aplikácie vyžadujúce presné prúžky

- Narezané - technici môžu jednoducho stiahnuť 1/16" alebo 1/8" vložky, čím vytvoria prúžky

- Ostré hrany náteru

- Menší nárast okrajov

Maskovacia páska s jemnými pásikmi Scotch® šetrí čas a zachováva jemné línie presných prúžkov na náteroch karosérie. Táto špeciálne navrhnutá páska so šírkou 1 palca je narezaná na prúžky, ktoré karosárskym technikom umožnia jednoduchú aplikáciu a stiahnutie až ôsmych pásikov so šírkou 1/16 palca pre odhalenie plôch na natretie. Fóliový podklad nedovolí farbe presiaknuť a lepidlo bráni zatekaniu, pričom nezanecháva žiadne stopy.

Jemné línie bez strapkania Karosárski profesionáli už nemusia tráviť v dielni čas navyše maskovaním pre detailné maľovanie prúžkov. Naša páska na prúžky Scotch® Fine Line a dodáva narezaná na osem presných prúžkov so šírkou 1/16 palca - technici jednoducho aplikujú pásku širokú 1 palec a stiahnu jeden alebo viac prúžkov, čí presne odkryjú miesta na natretie. Páska z polypropylénovej fólie je pevná, pružná a odoláva rozpúšťadlám, dokonca aj pod viacerými vrstvami náteru. Silné lepidlo pri odstraňovaní pásky nezanecháva zvyšky, čo značí, že aj veľmi úzke plochy na natretie sa jednoducho odkryjú a pripravia na maľovanie detailných pásikov. Lepidlo je však napriek tmu veľmi silné a zabraňuje priesakom cez okraje, čo vytvára ostré línie farby. Každá rolka pásky na prúžky Scotch® Fine Line má rozmery 1" x 550". Do umenia maľovania prúžkov na automobily vnášame vedu Naša narezaná páska, ktorá nedovoľuje presakovanie je ďalší spôsob, akým spoločnosť 3M aplikuje vedu, aby uľahčila život karosárskym technikom. Namiesto míňania času a peňazí pre vytváraní detailného maskovania pre vytvorenie jemných čiar môžu karosárski profesionáli jednoducho použiť našu pásku na prúžky Scotch® Fine Line - a jednoducho stiahnuť presné prúžky pripravené na maľovanie.

 

jemné pásikypásiky

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info