3M 26112 PPS 2.0 Midi sada 50 vložiek, 50 viečok, 32 uzáverov (200 μ) 400ml

3M 26112 PPS 2.0 Midi sada 50 vložiek, 50 viečok, 32 uzáverov (200 μ) 400ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Profesionálny aplikačný systém na prípravu a striekanie farieb 3M PPS 2.0 - MIDI sada - 50 vložiek, 50 viečok, 32 uzáverov (200 μ) 400ml. Ide o verziu s 200-mikrónovým filtrom. (AKCIA - 10 kelímkov a adeptér ZADARMO!)

104,82 € s DPH

Skladové číslo: 7100128901

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

rada

Ako lakovník ste na svoju prácu veľmi hrdý. Viete, že konečná kvalita opravy závisí od toho, akú prácu v lakovni odvediete. Nemáte čas zaoberať sa neoverenými produktmi. Čas sú peniaze, kvalita je prvoradá a vy máte zákazky, ktoré musíte vybaviť.

To je dôvod, prečo spoločnosť 3M vynašla už pred 20 rokmi prvý systém jednorazových kelímkov na prípravu a aplikáciu farieb – 3M™ PPS™ Paint Preparation System.

Lakovníci potrebovali čistejší, rýchlejší a účinnejší spôsob miešania a aplikácie farby. Teraz po tisícoch hodín sledovania a práce so stovkami lakovníkov po celom svete vedci zo spoločnosti 3M vylepšili systém 3M™ PPS™ a zachovali pritom najefektívnejšie vlastnosti.

pistolnik

Predstavujeme Systém na prípravu a aplikáciu farieb 3M™ PPS™ rady 2.0.

Je nový od hlavy až po päty a je navrhnutý tak, aby vám uľahčoval život. Aby bolo vaše lakovanie čistejšie a rýchlejšie. A aby ste boli lepším a produktívnejším lakovníkom – s väčšou dôverou v kvalitu svojej práce a lepšou schopnosťou prekonávať očakávania svojich zákazníkov aj svojej lakovne.

Je to ďalší krok revolúcie lakovania 3M™ PPS™. Nedovoľte, aby sa niečo dostalo medzi vás a rýchlejšie, čistejšie a kvalitnejšie lakovanie. Žiadajte 3M™ PPS™ rady 2.0.

  • Sada obsahuje 50 viečok, 50 vložiek, 32 uzáverov PPS™ série 2.0 a 1 pevný kelímok.
  • Nový uzatvárací systém so štvrtinovým otáčaním uzamkne viečko rýchlejšie a efektívnejšie. Maximalizuje sa tým stabilita pri nástreku a uľahčuje čistenie.
  • Klenutý tvar viečka a väčší otvor zabezpečia plynulé striekanie a minimalizuju ,,prskanie"
  • Nový pevný kelímok v každej sade. Začínajte s čistým kelímokom častejšie. Pomery a odmerné značky na kelímku eliminujú nutnosť používať miešacie kelímky.
  • Väčší uzáver kelímka. Umožňuje uskladniť farby hore nohami s väčšou stabilitou. Vďaka filtru ponorenému vo farbe zachováte jeho vlastnosti.
  • Prístupové okienko. Umožňuje pridržať vložku a zabezpečí tak čistejšie a ľahšie odstránenie viečka pri dopĺňaní. Ľahšie sa tiež kontrolujte hladina materiálu.

------

AKCIA (10 kelímkov + adaptér zdarma)

Adaptér na striekaciu pištoľ k prvému nákupu úplne zadarmo.

Existuje celý rad adaptérov v podstate k akejkoľvek striekacej pištoli, ktorú použijete s 3M ™ PPS ™ rady 2.0. Ku každej prvej objednávke akejkoľvek sady PPS 2.0 z našej stránky od nás dostanete adeptér podľa vášho želania (pri objednávke prosím špecifikujte typ vašej pištole do poznámky). Navyše vám pribalíme 10 kelímkov vami objednanej veľkosti navyše (v prípade že máte záujem o inú veľkosť kelímkov navyše, napíšte nám to tiež do poznámky počas objednávania).

-------

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info