Panel používateľa

T-Rex Stronger Ochranný nástrek 1l

T-Rex Stronger Ochranný nástrek 1l

Hodnotenie produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

T-Rex je nový ochranný nástrekový systém vyvinutý spoločnosťou IVAT. Akrylový produkt 2K s výrazným reliéfnym efektom: vďaka svojej univerzálnosti ide jedinečný produkt vhodný pre všetky druhy aplikácií od automobilov až po priemysel a komerčné využitie, kde je potreb návysoká ochrana povrchu.

18,70 € s DPH

Skladové číslo: KFB.TREX.I

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: IVAT

T-Rex Stronger zaručuje vynikajúcu odolnosť proti všetkým druhom škodlivých vplyvov:

  • chemickým činidlám
  • počasiu a poveternostným podmienkam
  • mechanické poškodenie
  • otrasy, škrabance
  • kamenné poškodenia

T-Rex STRONGER ochranný náter poskytuje povrchom bariéru, ktorá odoláva najťažším situáciám.
Je vyvinutý tak, aby odolával väčšine klimatických podmienok, je UV odolný, nebledne ani aj po rokoch na slnku, je tiež vodeodolný a vysoko anti-korózny.


Svojou všestrannosťou je dokonalým produktom pre takmer akúkoľvek aplikáciu. T-Rex STRONGER® je možné aplikovať striekaním alebo valčekovaním na miestach s vysokou záťažou; je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí. Jeho jedinečnosťou je, že sa dokáže vysporiadať s opukávaním a tým je ideálny pre použitie v automobilových, komerčných, poľnohospodárskych a priemyselných aplikáciách.


Je výdatnejší a rýchlejší na aplikáciu ako práškové lakovanie. V prípade, že dôjde k poškriabaniu, nástrek T-Rex je možné ľahko opraviť.

T-Rex je odlišný od iných povlakov alebo ochranných náterov. Je lacnejší a rychlejší ako práškové lakovanie. V prípade, že sa poškriabe (čo nie je jednoduché!), môže byť T-Rex jednoducho opravený. Čo nejde previesť s väčšinou ostatných povlakov a ochranných náterov!

T-Rex Stronger chráni ako najdrsnejšie priemyselné povrchy tak i menšie povrchy, na ktoré sa denne spoliehame. Je odolný, skvelo vyzerá a má dlhú životnosť.

Ak potrebujete riešenie povrchovej ochrany, ktorá dokáže poskytnúť odolnosť rôznym dielom - T-Rex Stronger je jasná voľba.

Výrobok je k dispozícii v 2 variantách: tónovateľný a čierny.


T-Rex sa dodáva v súprave obsahujúcej 1 liter konečného produktu:
800 ml zložky A a 200 ml zložky B.

Katalógové promo k tomuto produktu nájdete na tomto odkaze.

Tento produkt ponúkame ako jediný na slovenskom trhu a za výrazne lepšiu cenu než konkurenčné produkty tohto typu.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info