Panel používateľa

3M 33573 Pásová brúska 330mm

3M 33573 Pásová brúska 330mm

Hodnotenie produktu: 4.71/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

3M™ Pásová brúska disponuje technológiou a všestrannosťou kovospracúvacích pásových brúsok a zároveň má ideálnu veľkosť pre opravy karosérií po haváriách. Tento nástroj s úzkym profilom je vynikajúci pre ťažko dostupné miesta. Tato pásová brúska je konštruovaná na použitie s brúsnymi pásmi 3M Cubitron™ II.

216,13 € s DPH

240,14 € s DPH Zľava 24,01 €

Skladové číslo: 33573

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

  • Ľahká pásová brúska je ideálna pre prácu pri opravách karosérie
  • Motor s výkonom 0,65 koní je vynikajúci pre aplikácie pri opravách karoseríi
  • 330 mm
  • Otočné puzdro umožňuje použitie v širokom rozsahu stiesnených priestorov
  • Brúska je určená na použitie s brúsnymi pásmi 3M™ Cubitron™ II

Náhradný diel ►►► ramienko 3M 33586 ►► ramienko

3M™ Pásová brúska disponuje technológiou a všestrannosťou kovospracúvacích pásových brúsok a zároveň má ideálnu veľkosť pre opravy karosérií po haváriách. Tento nástroj s úzkym profilom je vynikajúci pre ťažko dostupné miesta. Tato pásová brúska je konštruovaná na použitie k použití s brúsnymi pásmi 3M Cubitron™ II.

Pásová brúska 3M™ na opravy karosérií sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a úzkym profilom, vďaka ktorému je ideálna na prácu v automobilovom priemysle a prináša spoľahlivosť a všestrannosť ťažkých pásových brúsok na obrábanie kovov do dielne na vykonávanie opráv po kolíziách. Pracuje s výkonom 495 W a váži menej než 1 kg. To zaisťuje viac než dostatočný výkon a vynikajúcu manipuláciu pri celom rade úloh, vrátane odstraňovania stôp po bodových zvaroch. V mnohých prípadoch môže pásová brúska nahradiť tradičné odvŕtanie bodového zvaru. Navyše je ideálna na efektívne odstránenie okrajov prírub, prípravu povrchov, uretánu, tesniacich materiálov spojov a na čistenie zvarov.Pásové brúsky 3M™ na opravy karosérií sú mimoriadne vhodné na brúsenie v úzkych priestoroch, napríklad medzi dvernými panelmi alebo pozdĺž ostrých kontúr. Celé puzdro je otočné a umožňuje obsluhe otáčať a obracať brúsku a pás na ťažko prístupných miestach. Táto pásová brúska je navrhnutá na použitie s brúsnymi pásmi 3M™ Cubitron™ II vytvorenými s dôrazom na výkonné brúsenie a dlhú životnosť. Obsahuje vymeniteľné gumené kontaktné koliesko navrhnuté tak, aby prinášalo zvýšenú flexibilitu a znižovalo tlak na brusivo počas používania, vďaka čomu sa ešte viac predlžuje životnosť brúsneho pásu.Naša pásová brúska 3M™ na opravy karosérie je súčasťou kompletného portfólia brúsiv a nástrojov špeciálne navrhnutých na opravy.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info