Panel používateľa

3M 37455 FC Epoxy Metal Filler, 180 ml

3M 37455 FC Epoxy Metal Filler, 180 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

3M™ FC Epoxy Metal Filler je rýchle riešenie pre tmelenie všetkých kovových povrchov (oceľ, hliník,...)pre vyplnenie hlbších preliačenín, tvarovaných štruktúr povrchu. Pre zvárané spoje poskytuje ochranu proti korózii.

41,69 € s DPH

46,32 € s DPH Zľava 4,63 €

Skladové číslo: 37455

Dostupnosť: Vypredané

  • Bezolovnatá alternatíva k zjednoteniu spojov kovových povrchov.
  • Ideálne riešenie na ťažko dostupných miest na vozidle.
  • Vynikajúca ochrana spojov proti korózii.
  • Žiadny úbytok materiálu pri schnutí. 100% pevných látok
  • Ľahko brúsitelný
  • Náhradné zmiešavacie špičky: 3M 51875
  • Rýchloschnúci
  • Aplikujte vytláčacou pištolou napríklad 3M 08014  

3M™ FC Epoxy Metal Filler je rýchle riešenie pre tmelenie všetkých kovových povrchov (oceľ,hliník,...)pre vyplnenie hlbších preliačin, tvarovaných štruktúr povrchu. Pre zvárane spoje poskytuje ochranu proti korózii.

Tento rýchloschnúci epoxidový tmel na tmelenie spájaných kovov, je vhodný k oprave poškodeného povrchu kovových častí vozidla ako sú preliačiny docielenie presného tvarovania povrchu. Taktiež slúži k utesneniu zvarov a zaisťuje ochranu proti korózii. 3M™ FC Epoxy Metal Filler ma unikátne zloženie,neobsahuje olovo, 100% pevných latoka preto sa počas vytvrdzovanie neprepadá, Vykazuje vynikajúcu priľnavosť a ochranu proti korózií.S otvorenou dobou (doba kedy môžeme robiť úpravy) cca 15-20min od nanesenia a doba vytvrdnutia je cca 2 hodiny pri 22°C, 3M™ FC Epoxy Metal Filler urýchľuje procesy na karosárskej dielni. Pomocou IR sušenia je možné urýchliť proces vytvrdnutia na 15min. Každý proces cínovania a pájkovania je možné nahradiť použitím 3M™ FC Epoxy Metal Filler ktorý zamedzuje zbytočnému prehrievaniu pri procese opravy čo je kľúčové pri moderných materiáloch používaných v súčasných autách (vysoká pevnosť,tenká oceľ,kompozity atd). Žiadny otvorený oheň nie je potrebný,diely citlivé na prehrievanie nie je potrebne odstrojovať nakoľko 3M™ FC Epoxy Metal Filler sa aplikuje aj vytvrdzuje pri izbovej teplote.Ako náhle je materiál vytvrdnutý je ľahko brúsiteľný potom nasleduje bežný proces pred lakovaním.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info