Panel používateľa

3M 51875 Zmiešavacia tryska pre 3M™ FC Epoxy Metal Filler

3M 51875 Zmiešavacia tryska pre 3M™ FC Epoxy Metal Filler

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

3M™ Zmiešavacia tryska pre 3M™ FC Epoxy Metal Filler 37455, balenie obsahuje 10 kusov, 51875. 3M Epoxy Metal Filler je rýchle riešenie pre tmelenie všetkých kovových povrchov (oceľ, hliník,...) pre vyplnenie hlbších preliačin, tvarovaných štruktúr povrchu. Pre zvárané spoje poskytuje ochranu proti korózii.

4,75 € s DPH

5,28 € s DPH Zľava 0,53 €

Skladové číslo: 51875

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

  • Používa sa s tmelom  3M 37455 FC Epoxy Metal Filler, 180 ml
  • Nanesiete priamo na opravované miesto
  • Ideálna dĺžka trysky správne premieša obe zložky tmelu a zároveň minimalizuje odpad ktorý zostáva v zmiešavacej tryske.
  • Prehľadný materiál trysky umožňuje skontrolovať správne premiešanie oboch zložiek
  • Optimálne premieša obe zložky 3M™ FC Epoxy Metal Filler

3M™ FC Epoxy Metal Filler je rýchle riešenie pre tmelenie všetkých kovových povrchov (oceľ,hliník,...)pre vyplnenie hlbších preliačin, tvarovaných štruktúr povrchu. Pre zvárané spoje poskytuje ochranu proti korózii.

Pomocou 3M™ zmiešavacej trysky pre 3M™ FC Epoxy Metal Filler 37455 naneste priamo na miesto ktoré je potrebné vyplniť epoxidovým tmelom. Ideálna dĺžka trysky správne premieša obe zložky tmelu a zároveň minimalizuje odpad ktorý zostáva v zmiešavacej tryske.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info