Panel používateľa

3M 55073, Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm P36

3M 55073, Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm P36

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm, 36+

2,69 € s DPH

Skladové číslo: 55073

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

PRIEMER    125mm x 22mm

Zrnitosť P36     3M 55073

 

Precízne tvarované zrno 3M™ poskytuje vďaka svojej samoostriacej schopnosti efektívnejší rez pri nižšom       prítlaku.

- Životnosť disku je výrazne dlhšia - obrúsite väčšie množstvo dielov pri menšom počte výmen disku.

- Brúsenie zvarov, vybrusovanie úkosov, rez materiálu.

- Tuhá fíbrová podložka a pevné živicové spojivo zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti roztrhnutiu pri náročných   aplikáciách, ako sú vysokotlakové brúsenie zvarov a zrážanie hrán.

- 3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 982C je vyrobený pomocou revolučnej technológie precízne tvarovaného   keramizovaného zrna 3M™, ktorá zaručuje optimálne štiepenie brúsneho minerálu, chladný brus a maximálnu   životnosť disku.

Náš fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II 982C je veľmi vhodný na zrážanie hrán, brúsenie úkosov, odstraňovanie zvarov pri uhlíkovej oceli, okovín, nerovností a chýb obrobkov, na obrábanie drážok a na ďalšie práce. Patentované výrobky Cubitron™ II zdvihli latku pre vysokovýkonné brúsivá. Inžinieri spoločnosti 3M™ začali prácu s keramickými brúsnymi zrnami 3M™ a použili technológiu 3M™ precízne tvarovaného zrna (Precision Shaped Grain), aby vytvorili zrná trojuholníkového tvaru, ktoré sú na podložke elektrostaticky orientované tak, aby vytvárali ostré vrcholy a maximalizovali potenciál brúsenia. Tieto vrcholy pôsobia ako samostatné rezné nástroje, ktoré sa zakroja do kovu a pri odlamovaní špičiek dochádza k ich priebežnému brúseniu. Brúsne zrná sa rovnomerne a samovoľne brúsia, čo znižuje teplotu spôsobenú trením a spoločne s menším brúsnym prítlakom zaručujú až dvakrát dlhšiu životnosť než iné brúsne kotúče. Výsledkom je to, že kotúče Cubitron™ II pracujú a vydržia dlhšie než ostatné kotúče s bežným keramickým brúsivom dostupné na trhu. Kotúče Cubitron™ II maximalizujú produktivitu a minimalizujú únavu používateľa. Fíbrové kotúče sú kotúče na veľmi náročné práce, ideálne na odstraňovanie zvarov, brúsenie a zjednocovanie veľkých a malých plôch kovových povrchov. Tieto kotúče majú pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vlákien, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a zvládajú náročné brúsenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info