3M 6502 QL Opakovane použiteľná polomaska

3M 6502 QL Opakovane použiteľná polomaska

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3M™ Opakovane použiteľná polomaska , 6502QL a 6503QL

36,43 € s DPH

Skladové číslo: 7100018994

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Buďte produktívni a chránení – tento polomaskový respirátor poskytuje komfort, trvanlivosť a stabilitu s pevným a jemne texturovaným silikónovým tvárovým tesnením a pevnou konštrukciou.

- Sklopný mechanizmus so západkou Quick Latch – umožňuje jednoduché nasadenie a zloženie pri vstupe a výstupe z kontaminovaných priestorov. Pri skladaní alebo nasadzovaní respirátora si nemusíte skladať ochrannú    prilbu alebo tvárový štít.

- Nastaviteľný náhlavný kríž – optimálne nasadenie a komfort s tromi nastaviteľnými veľkosťami. Odolnéu upevňovacie pásky.

- 3M™ bajonetové pripojenie – flexibilný bajonetový systém na pripojenie širokej ponuky 3M™ filtrov plynov,výparov a častíc.

- 3M™ Cool Flow™ výdychový ventil – zvýšené pohodlie vďaka zníženiu tepla a vlhkosti. Menší odpor pri vydychovaní uľahčuje dýchanie.

- Lisovaná konštrukcia s nízkym profilom – jednoduché čistenie a údržba s minimálnym počtom dielov a štrbín.

- Pokročilá konštrukcia polomasky pre široké zorné pole. Kompatibilita so štítmi 3M™ na zváranie/brúsenie.

- Konštrukcia krytu ventilu – smeruje vydychovaný vzduch a vlhkosť smerom nadol. Jednoduchá kontrola tesnenia pretlakom.

- Silikónové tvárové tesnenie – poskytuje komfort a stabilitu s mäkkým ale pevným tesnením. Predĺžená životnosť výrobku vďaka odolnému silikónovému materiálu. Udržiava si tvar v prostrediach s vysokou teplotou.

- Nízka hmotnosť.

- Skladom náhradný diel 3M 6893 - vdychové tesnenie

Opakovane použiteľná polomaska je navrhnutá s ohľadom na náročné a znečistené pracovné prostredia. Buďte produktívni a chránení – séria 6500 poskytuje komfort, trvanlivosť a stabilitu s pevným a jemne texturovaným silikónovým tvárovým tesnením a pevnou konštrukciou. Sklopný mechanizmus so západkou Quick Latch umožňuje jednoduché nasadenie a zloženie pri vstupe a výstupe z kontaminovaných priestorov.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info