Panel používateľa

3M 35123 Brúsny blok Grippy, 68 mm x 111 mm x 20 mm

3M 35123 Brúsny blok Grippy, 68 mm x 111 mm x 20 mm

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

M™ Brúsny blok Grippy, 68 mm x 111 mm x 20 mm, PN35123

17,28 € s DPH

Skladové číslo: 35123

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Blok s rozmermi 6,8 cm x 11 cm je určený na ručné brúsenie s 3M™ Brúsnym archom Grippy, keď si práca vyžaduje väčšiu oporu

- Hrúbka 2 cm je vynikajúca na zaistenie stability v ťažko prístupných miestach, ako sú drážky a kanály

- Možno ho použiť na brúsenie za mokra alebo za sucha

- Brúsny arch s tenkou podkladovou fóliou obsahuje materiál na uchopenie bez rizika vykĺznutia

- Pri zložení sa neroztrhne sa nepokrčí

- 3M™ Brúsny blok Grippy je špeciálne navrhnutý na prácu s naším 3M™ Brúsnym archom Grippy. Tento brúsny blok je vynikajúci, pretože prináša tvarovateľnú oporu pri ručnom brúsení. Jeho 2 cm hrúbka umožňuje hladké brúsenie v úzkych a ťažko prístupných miestach. Blok a brúsny arch sa môžu použiť na brúsenie za mokra alebo za sucha.

Navrhnuté špeciálne na prácu s naším brúsnym archom Grippy Vynikajúce na lepšiu oporu pri ručnom brúsení v ťažko dostupných miestach, ako sú úzke drážky a kanály, náš 3M™ Brúsny blok Grippy pomáha zvyšovať produktivitu pri opravách po kolízii. Tento brúsny blok je určený na použitie s naším 3M™ Brúsnym archom Grippy, prináša materiál, ktorý možno pevne uchopiť, pričom nehrozí jeho vykĺznutie. Brúsny blok Grippy je určený na brúsenie za mokra alebo za sucha a slúži na brúsenie menších plôch, kde je dôležitá jemnosť a konzistencia. Spolu s brúsnym archom sa vynikajúcu hodí aj do prevádzok na opravy po kolízii, kde sa pravidelne vykonáva ručné brúsenie. 3M™ Brúsny blok Grippy a 3M™ Brúsny arch Grippy sú ideálne na použitie napríklad pri príprave pred lakovaním, na matovanie pri spájaní podkladov, odstraňovanie nerovností spôsobených znečistením a textúr a brúsenie laku na povrchoch vrátane náteru e-coat, základného náteru a OEM a na povrchovú úpravu bezfarebných lakov.

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info