Panel používateľa

3M™ 26712 striekacia tryska Performance Gravity HVLP 1.2mm

3M™ 26712 striekacia tryska  Performance Gravity  HVLP 1.2mm

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCIA

Rozprašovacie trysky 3M™ Performance Gravity HVLP sú navrhnuté tak, aby poskytovali prvotriedny výkon pri striekaní náterov vrátane farieb, lakov a vrchných náterov. Vymeniteľné trysky sú určené výhradne na aplikácie so systémom striekacej pištole 3M™ Performance a systémom kelímkov pre nástrek 3M™ PPS™ a ponúkajú tak výkon striekania ako pri novom zariadení pri každej výmene trysky.

8,45 € s DPH

9,38 € s DPH Zľava 0,94 €

Skladové číslo: 26712

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

  • Trysky umožňujúce rýchlu výmenu majú rozmer od 1,2 do 2,0 a sú určené na striekanie širokej škály priemyselných a automobilových náterov
  • Striekanie ako s novým nástrojom s každou novou rozprašovacou tryskou
  • Používajte výhradne so striekacou pištoľou 3M™ Performance a systémom kelímkov na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0 ►►► 26832
  • Precízna kontrola rozptylu, rozprašovania a účinnosti nanášania
  • Farba trysky: modrá
  • Tryska 1,2 mm je vhodná na nanášanie metalíz alebo lakov, napr: ►►g

To, čo odlišuje systém 3M™ Performance Spray Gun striekacej pištole, je technológia trysiek umožňujúcich rýchlu výmenu.

Pretože farby a nátery nikdy neprechádzajú telom striekacej pištole – iba rozprašovacou tryskou – možno si každou výmenou trysky zaistiť úplne čistú striekaciu pištoľ.

Skontrolujte rozptyl rozprašovania a účinnosť nanášania, ktorú očakávate od prémiovej striekacej pištole – to všetko pre zaistenie konzistentnejšieho výkonu striekania pri každej práci.

Rozprašovacie trysky 3M™ Performance Gravity HVLP sú k dispozícii vo veľkostiach 1,2, 1,3, 1,8 mm na striekanie širokej škály priemyselných a automobilových náterov, vrátane náterov s vysokou viskozitou, striekateľných plnív, vysoko účinných náterov, povrchových náterov, tmelov, jednozložkových vrchných lakov, farieb na báze rozpúšťadiel, vodou riediteľných lakov a bezfarebných lakov. Vymeniteľné trysky sa používajú výhradne s gravitačným systémom kelímkov na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0, ktorý pomáha znižovať plytvanie materiálom, neporiadok a kontamináciu v porovnaní s tradičnými konvenčnými kelímkami na farby. Zabudnite na rozoberanie striekacích pištolí a ich namáčanie v rozpúšťadle. Náš kompletný integrovaný striekací systém je vašou cestou k inteligentnému čisteniu. Rozprašovacie trysky sa pripájajú k ihle striekacej pištole 3M™ Performance a sú tesne upevnené k striekacej pištoli pomocou špeciálne navrhnutého zaisťovacieho krúžka. Na výmenu nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Jednoducho vyberte trysku zo striekacej pištole a buď riadne vyčistíte trysku na striekanie alebo ju vymeníte, aby striekacia pištoľ fungovala ako nová.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Súvisiace produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info