Panel používateľa

Flexibilný brúsny kotúč 3M ™ Hookit ™ 270J

Flexibilný brúsny kotúč 3M ™ Hookit ™ 270J

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ø 150 mm

3M ™ Hookit ™ Flexibilný brúsny kotúč 270J je precízne potiahnutý vysoko kvalitnými minerálmi a živicami, aby poskytoval dlhotrvajúci výkon pri brúsení základných nástrekov, príprave podkladu a konečnej úprave laku. Naše všestranné kotúče poskytujú vynikajúci brúsny a dokončovací výkon s vysokou flexibilitou, technológiou proti zaťaženiu a prispôsobivosťou.

2,54 € s DPH

Skladové číslo: 34417

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

Náš vysokovýkonný flexibilný brúsny kotúč 3M ™ 270J je k dispozícii v rôznych zrnitostiach na brúsenie základných nástrekov a dokončovacích prác. Triedy P400 a P600 sú ideálne na brúsenie povrchových základných, e-náterových a čírych lakovaných povrchov. Trieda P1000 funguje skvele na odieranie čírej farby na zmesi a na odstraňovanie špín/textúr z nečistôt z lakovacích lakov. Pri povrchových úpravách náterov sa odborníci spoliehajú na triedy P1200 a P1500 na brúsenie čírych lakov, aby odstránili špiny a textúru z povrchov. Opakovane použiteľný systém uchytenia 3M Hookit umožňuje technikom automobilových karosérií využívať celú životnosť brúsneho kotúča, čo má za následok menšie množstvo odpadu v obchode.

Tenká flexibilná podložka umožňuje prípravu rôznych povrchov a zároveň znižuje množstvo, ktoré užívateľ cez povrch spálí.

Flexibilné brúsne kotúče 3M ™ Hookit ™ sú navrhnuté tak, aby poskytovali produktivitu v rôznych aplikáciách a pomohli vám rýchlejšie a lepšie zvládnuť prácu.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info