Panel používateľa

3M™ 85611 Lane and Safety Marking Tape 471, Blue, 9 mm x 33 m, 0.14 mm

3M™ 85611 Lane and Safety Marking Tape 471, Blue, 9 mm x 33 m, 0.14 mm

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Vinylová páska 3M™ 471 je tvarovateľná farebná páska, pozostáva z vinylového povrchu a gumového lepidla. Ideálna na rôzne značkovanie, triedenie a všeobecné použitie. Táto páska je navrhnutá na dlhotrvajúci výkon, odoláva opotrebovaniu, škrabancom a predratiu.

9,53 € s DPH

Skladové číslo: 6406

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

  • Zachováva si žiarivú farbu aj pri vystavení intenzívnej abrázii a rozpúšťadlám
  • Prispôsobí sa povrchom a dobre drží natiahnutie, takže je ideálna na použitie na zakrivených a nepravidelných povrchoch
  • Gumová lepiaca hmota umožňuje dobré priľnutie k celej škále materiálov
  • Jednoduché odstránenie z mnohých povrchov zníži náklady na čistenie a prácu
  • Dobre odoláva rozpúšťadlám, vďaka tomu chráni pokrytý povrch a má dlhšiu životnosť

Kombinácia vystuženia a lepiacich vlastností pomáha predchádzať odlepovaniu zo strán, páska vďaka tomu drží na mieste. Po splnení svojho účelu sa páska dá z väčšiny povrchov odlepiť bez toho, aby zanechala stopy lepidla, predchádza sa tak nákladnému odstraňovaniu a čisteniu. Vďaka svojej tvarovateľnosti, okamžitému priľnutiu a čistému odstráneniu je vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ výborným kandidátom na krytie počas maľovacích prác a tvorbu dekorácií. Odporúčané použitie - "Vyznačenie pruhov a bezpečnostné značenie ".

Táto páska je vynikajúca na značenie pruhov a farebné rozlIšOVANIE, pretože si zachováva svoju farbu aj po vystavení abrázii, opotrebovaniu a rozpúšťadlám. Vďaka týmto vlastnostiam a jednoduchosti odstránenia je vinylová páska 471 spoločnosti 3M™ často rýchlejšia, všestrannejšia a menej nákladná voľba, než maľovanie. Ak sa na vyznačenie dráhy namiesto náteru použije páska, eliminuje sa tým potreba vetrania otvorených priestorov od rozpúšťadiel obsiahnutých v nátere. Vinylová páska 3M™ 471 má nízky obsah vylúhovateľných halogénov a síry, takže sa môže používať aj na povrchoch, ktoré ľahko korodujú, napríklad v jadrovej energetike či vo výrobe nehrdzavejúcej ocele.

3M sklad: 7100049359

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info