3M 39040 Leather and vinyl - ošetrovač kože a vinylu

3M 39040 Leather and vinyl - ošetrovač kože a vinylu

Darček zadarmo

Darček: Tento produkt vám zabalíme ako vianočný darček spolu s mikrovláknovou handričkou ZADARMO!

Tento produkt vám zabalíme ako vianočný darček spolu s mikrovláknovou handričkou ZADARMO!

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA

3M™ Čistič na vinyl a kožu, 473 ml, 39040

10,99 € s DPH

11,57 € s DPH Zľava 0,58 €

Skladové číslo: 7000034448

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

Tento produkt je súčasťou našej vianočnej akcie! Pri objednaní do 23.12. vám ho zabalíme ako darček a pridáme mikrovláknovú čistiacu handričku úplne zadarmo. Ak váš partner, priateľ či známy miluje autá - autokozmetika od Car Care ho určite poteší!

darček

3M™ čistič na kožu a vinyl hĺbkovo odstraňuje nečistotu zo všetkých vinylových, kožených, gumených a plastových povrchov. Zotiera zvyšky a usadeniny ktoré kazia vzhľad sedadiel, opierok, líšt a iných interiérových komponentov áut. Hĺbkovo čistí tak, že interiér vášho vozidla je vzhľadom, na dotyk aj vôňou ako nový.

  • Obnovuje vzhľad a vlastnosti kože a vinylu
  • Dvojúčelový produkt, ktorý čistí aj upravuje vzhľad
  • Výborné na akýkoľvek povrch v interiéri
  • Kožu počas čistenia aj kondicionuje.
  • Nastriekať a zotrieť

Čistí a kondicionuje Po čase sa na sedadlách, lakťových opierkach a iných povrchoch v aute usádza špina a šmuhy. Teraz je však tento povlak jednoduché vyčistiť pomocou 3M Čističa na kožu a vinyl. Ten ponúka hĺbkové čistenie, aby ste kožené, vinylové, gumené a plastové povrchy zbavili špiny a šmúh. Okrem čistenia povrchov náš čistiaci produkt tiež kondicionuje, aby koži a vinylu vrátil ich lesk. Obnovte svieži vzhľad interiéru svojho auta Náš produkt zmäkčuje a odstraňuje odolné usadeniny prichytená na povrchu, zatiaľ čo kondicionovacie oleje pomáhajú udržať materiál mäkký, poddajný a hydratovaný. Náš čistič na kožu a vinyl je obohatený, aby dal vinylu a koži žiarivý vzhľad. Povrchy budú jemné na dotyk a v interiéri vášho auta zostane svieža citrónová vôňa. Jeden produkt, dve funkcie Najlepšie je, že pomocou jediného produktu môžete v jednom kroku čistiť aj kondicionovať! Na čistenie a kondicionovanie nemusíte kupovať dva samostatné produkty. Oboje urobí jeden produkt, pri jednej aplikácii, čím potenciálne šetrí váš čas aj peniaze. Pokyny pre použitie: Nastriekajte na 3M™Handričku na detaily z mikrovlákna (PN 39016) alebo na čistú, jemnú, bavlnenú froté utierku. Utrite povrch, pričom použite dostatok produktu pre dosiahnutie jednotného vzhľadu po utretí.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info