3M Paint defender spray film, 496g + Vosk 29 ml

3M Paint defender spray film, 496g + Vosk 29 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 

3M Paint Defender Spray Film chráni lak automobilu na všetkých miestach, kde je to potrebné. Ochraňuje lak pred poškodením od kamienkov, chrobákov, piesku a iných každodenných ohrození. Tento „Urob si sám“ produkt je jednoduchý na nanášanie a vyschne na vrstvu číreho dlhotrvácneho filmu, ktorý dodá Vášmu automobilu neviditeľnú ochranu na cestách.

 

Tento produkt prináša ochranu Vášho automobilu do Vašich vlastných rúk. 3M Paint Defender Spray Film je navrhnutý pre každého, dokonca na použitie z pohodlia Vášho domova. Produkt má len veľmi jemný zápach a je rozpustný vo vode, pre jednoduché čistenie. Na správne nanesenie filmu si prosím dôkladne prečítajte priložený návod na použitie! 1 balenie aerosólového spreju Vám vystačí v priemere na odporúčané 3 vrstvy na plochu 300 – 370 cm2.

Nanáša sa pomocou aplikátora 3M Paint Defender Aplikátor (90201)

 

33,76 € s DPH

Skladové číslo: 60455071310

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

Dlhotrvácna ochrana
3M Paint Defender Spray Film vydrží po dobu 1 roka, a ochráni každý lakovaný povrch pred každodennými nástrahami. S týmto sprejom si v pokoji vychutnajte každodennú jazdu automobilom. Tekutý sprej vyschne do vrstvy neviditeľného filmu, ktorý je bezpečný na akýkoľvek lak a ľahko odstrániteľný, keď to bude potrebné.

Na tomto obrázku si pozrite koľko balení 3M 90001 budete potrebovať:

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info