Panel používateľa

3M 4251 – Bezúdržbová polomaska proti plynom a výparom

3M 4251 – Bezúdržbová polomaska proti plynom a výparom

Hodnotenie produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

4251  A1P2  Vstavané filtre A1 + P2. Chráni pred mierne toxickými a dráždivými pevnými aerosólmi a kvapalinami - Bezúdržbový dizajn pre maximálnu bezpečnosť a jednoduchosť. 2 veľké vrstvené uhlíkové filtre pre nízky odpor pri dýchaní- Nízky profil vytvorený pre lepšie periférne videnie- Parabolický výdychový ventil s nízkym odporom redukuje hromadenie tepla- Mäkká nealergénna tvárová časť- Ľahká a vyvážená konštrukcia- Nastaviteľný hlavový upínací systém so sedlom- Praktický upínací remienok na krk s jednoduchým upínaním- K dispozícii je 3M 400 Ochranný predfilter – chrániaci filter pred postriekaním farbou a následným upchatím pri striekaní (predáva sa osobitne)

28,37 € s DPH

33,37 € s DPH Zľava 5,01 €

Skladové číslo: 4251

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Nízka, vyvážená konštrukcia ergonomickej masky pre optimálne zorné pole

- Mäkký, hypoalergenny materiál s textúrovaným tvárovým tesnením

- Nastaviteľné náhlavné pásky a ľahko upevniteľné pásky na krk

- Respirátory se môžu používať, pokiaľ sa nepoškodia, alebo kým sa časticový filter neucpe, alebo nie sú plynové   filtre saturované prípadne po dobu jednoho mesiaca.

- Maska disponuje novou vylepšenou zostavou výdechového ventilu, ktorá znižuje dýchací odpor o viac ako 40% * v porovnaní s predošlou radou 4000.

 

Zdravím aj budú ešte v predaji či je...

Peter Králik, 19.3.2020 20:25:37

Zdravím aj budú ešte v predaji či je to v nedohľadne

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info