Panel používateľa

3M Náhlavný diel Versaflo, S-133 L

3M Náhlavný diel Versaflo, S-133 L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Hlavové diely Versaflo série S boli vytvorené na základe počítačového modelu podľa celosvetovej vzorky veľkosti a tvaru hlavy, hlavové diely majú úzky dizajn, ktorý tesne kopíruje hlavu používateľa pre vylepšený vzhľad, nízka hmotnosť, vynikajúci prietok vzduchu, redukcia zahmlievania, hlavové diely sú určené na okamžité použitie, bez nutnosti utesnenia, pohodlne sa nosí pri použití dioptrických okuliarov a ochranných okuliarov, zabezpečuje vynikajúce zorné pole, najmä vertikálne, menej zakrivení pre redukciu reflexie a oslnenia, spĺňa najvyššie požiadavky na ochranu dýchacích ciest (TH3), ochrana zraku tváre, hlavy, vlasov, krku a ramien podľa normy EN166, materiál textílie: tkaný polypropylén laminovaný na polypropylénovú fóliu, materiál priezoru: PETG. Hadica, systémy s núteným obehom vzduchu, filtre, batérie a nabíjačka sa dokupujú zvlášť!

47,34 € s DPH

Skladové číslo: S-133L

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa.

- Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda   odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!

- Vyrobený z univerzálneho cenovo priaznivého materiálu. Náhlavný diel 3M™ S-133 je základným náhlavným     dielom, ktorý možno používať s respiračným systémom s pohonom vzduchu.

Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy a tváre, ako aj ochranu očí a tváre, pred rozliatymi kvapalinami a odolnosť proti nárazu s nízkou energiou (stupeň F) podľa EN166, rovnaká klasifikácia pre odolnosť proti nárazu ako u niektorých bezpečnostných okuliarov. Integrovaný kríž môže byť vhodný pre aplikácie, ktoré vyžaduje častú výmenu celej náhlavnej súpravy, ako napr. farmaceutická výroba alebo v situáciách, kde je menej znečistenia vonkajšej látky. Na likvidáciu je možné sústavu kríža a komponenty prívodu vzduchu rýchlo odstrániť a oddeliť na jednotlivé odpadové toky, ak sú k dispozícii príslušné zariadenia.

 

--- Alebo ---

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info