Panel používateľa

3M 4510 Biely ochranný pracovný odev, S - XXL

3M 4510 Biely ochranný pracovný odev, S - XXL

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Pracovné kombinézy 3M 4510 sú odevy s ochranou CE kategórie 3 typu 5/6, materiál je mikroporózny a umožňuje vzduchu prenikať do odevu pri súčasnej ochrane od kontaminantov z vonkajšieho prostredia, kombinéza má výbornú bariéru voči suchým časticiam a obmedzenému množstvu rozstreku chemických kvapalín, dvojsmerný zips so záklopkou pre zvýšené pohodlie a ochranu, elastické manžety, pás a členkové časti pre lepšie nasadenie a voľnosť pohybu, kombinéza poskytuje antistatickú ochranu a jej textília je minimálne párajúca, je vyrobená s použitím jednej vrstvy mäkkého, tkaného polypropylénu a vrstvy ľahkej, vysoko kvalitnej laminovanej polyetylénovej fólie s antistatickou ochranou pre výbornú bariérovú účinnosť a ochranu.

6,33 € s DPH

7,03 € s DPH Zľava 0,70 €

Skladové číslo: 4510XL

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Výborná bariéra voči časticiam a limitovanému množstvu rozstreku chemických kvapalín (CE Typ 5/6)

- Laminovaný mikroporézny materiál

- Dvojsmerný zips so záklopkou pre zvýšené pohodlie pri obliekaní a vyzliekaní a dodatočnú ochranu

- Elastické manžety, pás a členkové časti pre lepšie nasadenie a voľnosť pohybu

- Neuvoľňuje vlákna

- Antistatická úprava

Ochranný overal 3M™ 4510 predstavuje ekonomické riešenie na ochranu od limitovaného množstva rozstreku chemikálií, ako napr. pri lakovaní vozidiel. Ochranný odev je certifikovaný podľa CE Kategórie III, Typ 5/6. Materiál je mikroporézny a umožňuje vzduchu prenikať do odevu pri súčasnej ochrane od kontaminantov z vonkajšieho prostredia.

,

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info