Panel používateľa

3M 4535 Biely ochranný pracovný odev (modrý chrbát) 3XL

3M 4535 Biely ochranný pracovný odev (modrý chrbát)  3XL

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Pracovné kombinézy 3M 4535 sú odevy s ochranou CE kategórie 3 typu 5/6, odev využíva duálnu konštrukciu materiálu s dodatočnými funkciami pre zvýšené pohodlie a vylepšenú akceptovateľnosť pre používateľa, kombinéza poskytuje výbornú bariéru voči časticiam a limitovanému množstvu chemických kvapalín, odev má veľký priedušný zadný panel pre vylepšenú cirkuláciu vzduchu a redukciu tepelnej záťaže, dvojsmerný zips so záklopkou pre dodatočnú ochranu, pletené manžety s elastickým pásom a členkovou časťou pre vylepšený komfort a voľnosť pohybu, textília je minimálne párajúca, kombinéza poskytuje antistatickú ochranu a je vyrobená z vonkajšej vrstvy vysoko kvalitného, polyetylénového laminátu a z vnútornej vrstvy mäkkého, tkaného polypropylénu hustoty 55g/m2, veľký zadný, modrý panel pozostáva z 5 vrstiev tkaného a taveného, fúkaného polypropylénu pre výbornú priedušnosť, pri zachovaní úrovne ochrany typu 5/6.

9,49 € s DPH

Skladové číslo: 4535 3XL

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Overal typu 5/6 vyrobený z extrémne mäkkej, ľahkej, avšak priedušnej tkaniny, ktorá vytvára dobrú bariéru     voči nebezpečným časticiam a malým striekancom kvapaliny

- Špeciálna konštrukcia kukly s priedušnými panelmi skombinovaná s veľkými zadnými priedušnými panelmi   znižuje riziko tepelného stresu v horúcom prostredí

- Obojsmerný zips a uzatváracia chlopňa s elastickými patentmi znižujú riziko expozície pokožky

Ochranný overal 3M™ 4535 poskytuje vynikajúce vyváženie komfortu a ochrany. Predná časť je vyrobená z mäkkého netkaného robustného materiálu 60 g/m2 s mikroporéznym laminátom pre vylepšenú ochranu proti striekancom v kombinácii so zadným panelom SMMMS pre zvýšenú priedušnosť. Ochranný overal 3M 4535 účinkuje ako bariéra pred obmedzeným množstvom striekajúcej kvapaliny a nebezpečných častíc.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info