Panel používateľa

3M 4545 Biely ochranný pracovný odev, S - XXL

3M 4545 Biely ochranný pracovný odev, S - XXL

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

 Pracovné kombinézy 3M 4545 sú odevy s ochranou CE kategórie 3 typu 5/6, odev je mäkký z vnútornej strany, ale pevný zvonka - odev je navrhnutý pre vysoké pohodlie zároveň s vysokou úrovňou ochrany, je tiež certifikovaný na ochranu voči rádioaktívnym časticiam a biologickým látkam a redukuje statický náboj, odev má minimálne párajúcu sa textíliu, preto je vhodný pre širokú škálu aplikácií, vrátane sterilných priestorov, výborná bariéra voči časticiam a limitovanému množstvu chemických kvapalín, kombinéza má dvojsmerný zips s prilepiteľnou záklopkou pre dodatočnú ochranu, pletené manžety s elastickým pásom a členkovou časťou pre vylepšený komfort a voľnosť pohybu, materiál odevu je až o 20% ľahší než pôvodné 3M polyetylénové laminátové materiály a je vyrobený za použitia kombinácie vrstvy mäkkých, tkaných vlákien a vrstvy ľahkej a zároveň vysoko kvalitnej, polyetylénovej, laminátovej fólie s antistatickou úpravou, kombinéza je dodávaná vo vákuovom balení šetriacom miesto na uloženie.

9,78 € s DPH

Skladové číslo: 4545L

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Vyrobený z netkaného laminátového mikroporézneho materiálu s antistatickým povrchom

- Pletené manžety s elastickým prevedením okolo pása a členkov pre väčšie pohodlie a voľnosť pohybu

- Dvojcestný zips s tesniacou chlopňou pre väčšie pohodlie pri prezliekaní a zvýšenú ochranu

- Dodáva sa vo vákuovom balení, ktoré šetrí miesto

3M™ Ochranný odev 4545 je mäkký vo vnútri, a napriek tomu pevný zvonku – bol navrhnutý tak, aby bol pohodlný a zároveň poskytoval vysoký stupeň ochrany, podľa smernice OOPP ochrany kategórie III, typ 5/6. Je certifikovaný aj na ochranu pred rádioaktívnymi časticami a biologickými činidlami, obmedzuje vznik statickej elektriny. Púšťa len minimálne množstvo vlákien, a preto je vhodný na širokú škálu aplikácií, okrem iného aj v čistých prevádzkach.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info