3M Polomaska viacnásobné použitie 6500QL - NOVINKA !!!

3M Polomaska viacnásobné použitie 6500QL - NOVINKA !!!

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

3M polomasky 6500QL na viacnásobné použitie boli navrhnuté pre náročné a znečistené prostredia. Pre vysokú produktivitu a zároveň spoľahlivú ochranu prináša séria 6500 pohodlie, odolnosť a stabilitu vďaka pevnému, ľahko štruktúrovanému silikónovému tvárovému tesneniu a pevnej konštrukcii.   

33,84 € s DPH

Skladové číslo: 6502

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Buďte produktívni a chránení – tento polomaskový respirátor poskytuje komfort, trvanlivosť a stabilitu s   pevným a jemne texturovaným silikónovým tvárovým tesnením a pevnou konštrukciou.

- Sklopný mechanizmus so západkou Quick Latch – umožňuje jednoduché nasadenie a zloženie pri vstupe a     výstupe z kontaminovaných priestorov. Pri skladaní alebo nasadzovaní respirátora si nemusíte skladať ochrannú   prilbu alebo tvárový štít.

- Nastaviteľný náhlavný kríž – optimálne nasadenie a komfort s tromi nastaviteľnými veľkosťami. Odolné   upevňovacie pásky.

- 3M™ bajonetové pripojenie – flexibilný bajonetový systém na pripojenie širokej ponuky 3M™ filtrov plynov,   výparov a častíc.

- 3M™ Cool Flow™ vydychovací ventil – zvýšené pohodlie vďaka zníženiu tepla a vlhkosti. Menší odpor pri   vydychovaní uľahčuje dýchanie.

- Lisovaná konštrukcia s nízkym profilom – jednoduché čistenie a údržba s minimálnym počtom dielov a štrbín.

- Pokročilá konštrukcia polomasky pre široké zorné pole. Kompatibilita so štítmi 3M™ na zváranie/brúsenie.

- Konštrukcia krytu ventilu – smeruje vydychovaný vzduch a vlhkosť smerom nadol. Jednoduchá kontrola   tesnenia pretlakom.

Silikónové tvárové tesnenie – poskytuje komfort a stabilitu s mäkkým ale pevným tesnením. Predĺžená životnosť výrobku vďaka odolnému silikónovému materiálu. Udržiava si tvar v prostrediach s vysokou teplotou. Nízka hmotnosť.

Znovupoužiteľná polomaska je navrhnutá s ohľadom na náročné a znečistené pracovné prostredia. Buďte produktívni a chránení – séria 6500 poskytuje komfort, trvanlivosť a stabilitu s pevným a jemne texturovaným silikónovým tvárovým tesnením a pevnou konštrukciou. Sklopný mechanizmus so západkou Quick Latch umožňuje jednoduché nasadenie a zloženie pri vstupe a výstupe z kontaminovaných priestorov.

 

 

 

 

VIDEO:   https://www.youtube.com/watch?v=xuNiLDV9H3w

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info