Panel používateľa

3M Respirátor 9310+ časticový P1

3M Respirátor 9310+ časticový P1

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Respirátor P1 proti prachu a aerosólom. Úroveň ochrany: do úrovne 4 x NPEL. Nová generácia respirátorov. Rozsiahle testovania v Európe dokázali nadradenosť tejto rady nad tradičnými respirátormi. Trojpanelová konštrukcia zvyšuje komfort, uľahčuje komunikáciu a respirátor vďaka nej lepšie sedí. Spoľahlivá a účinná ochrana pred jemnými časticam. Nový filtračný materiál Electret™ zabezpečuje nízky odpor pri dýchaní.

1,51 € s DPH

Skladové číslo: 9310

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Poskytuje efektívny výkon zároveň so zníženým odporom pri dýchaní

- Patentovaný 3-panelový dizajn sedí takmer každému, prispôsobuje sa pohybom tváre, je odolný voči zborteniu    a drží pevne na svojom mieste.

- Reliéfny vrchný panel pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov

- Vytvarovaný nosový diel pre lepšiu kompatibilitu s ochrannými okuliarmi

- Inovatívny úchyt pod bradou pre jednoduché nasadenie, prispôsobenie a pohodlné utesnenie

- Hygienické balenie chráni respirátor pred kontamináciou pred použitím a umožňuje praktické uskladnenie a       vydávanie na pracovisku

3M™ Aura™ časticový respirátor 9310+ poskytuje pohodlie a štýl bez obmedzenia výkonu. Chráni proti prachu a aerosólom, ktoré môžeme nájsť vo viacerých priemyselných prostrediach, kde sa vyžaduje úroveň ochrany FFP1.

3M™ Aura™ časticové respirátory série 9300+ sú výsledkom nepretržitého úsilia 3M vylepšovať pohodlie používateľa. Sú plné prevratných myšlienok, technológií a materiálov, pričom si zachovali mnohé vlastnosti, vďaka ktorým sa stali populárne respirátory série 9300. Vďaka inovatívnej 3M filtračnej technológii s nízkym odporom pri dýchaní, môžete cez respirátor dýchať s ešte menšou námahou ako doteraz. 3M™ Aura™ má navyše reliéfny vrchný panel, ktorý pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov z teplého a vlhkého vydychovaného vzduchu. Respirátory 3M™ Aura™ poskytujú najvyššiu mieru ochrany a pohodlia pre používateľa.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info