Panel používateľa

3M™ 9913 Špeciálny časticový respirátor

3M™ 9913 Špeciálny časticový respirátor

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

3M 9913 Špeciálny časticový respirátor /FFP1/špeciálne respirátory od 3M boli vyvinuté pre špecifické pracovné prostrediatieto respirátory majú integrovanú aktívnu uhlíkovú vrstvu pre redukciu nepríjemného zápachu pod úrovňou NPEL*ochrana voči : prachu / aerosólom / nepríjemnému zápachu organických výparovúroveň ochrany : do úrovne 4 x NPEL* pre častice a pod NPEL* pre organické výparyžlté gumičky uchytenia   * NPEL - Najvyššie prípustný expozičný limit je definovaný ako najvyššia koncentrácia chemického faktora (plynu, pary alebo hmotnostných častíc) v pracovnom ovzduší.

5,16 € s DPH

Skladové číslo: 9913

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Robustný dizajn: Dobre sa prispôsobuje väčšine tvarov a veľkostí tváre, zachováva si svoj tvar a je odolný voči     zborteniu.

- Uhlíková vrstva zabezpečuje redukciu nepríjemného zápachu organických výparov (pod NPEL).

- Farebne odlíšené upínacie remienky pre jednoduchú identifikáciu úrovne ochrany: EN 149:2001+A1:2009 FFP1.

- Kompatibilné s 3M okuliarmi a s 3M výrobkami na ochranu sluchu.

3M™ špeciálny časticový respirátor 9913 poskytuje efektívnu hygienickú ochranu, pohodlie a nízku hmotnosť. Poskytuje tiež ochranu proti prachu, aerosólom a nepríjemnému zápachu organických výparov.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info