3M 6055i Filter s indikátorom životnosti

3M 6055i Filter s indikátorom životnosti

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Filter 3M™ na plyny a výpary, ukazovateľ životnosti A2, 6055iCena 8,34 eur je za 1ks. Striekanie farieb, rozpúšťadlá (xylén, MEK, toluén), živica, laky, lepidlá. A2 - Filter s priemernou kapacitou, koncentrácia škodlivín do 5000 ml/m3 (0,5 % obj.) Úroveň ochrany do 10x NPEL. 

10,20 € s DPH

Skladové číslo: 7100030982

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: 3M

- Filter na plyny a výpary 6055i ponúka ochranu A2 pred organickými výparmi (bod varu nad 65 %) s     ukazovateľom  životnosti

- Ukazovateľ konca životnosti pomáha používateľom určiť, kedy majú v príslušnom prostredí vymeniť filtre

- Ukazovateľ životnosti vám poskytne doplnkové informácie týkajúce sa nutnosti výmeny a zároveň vám môže   pomôcť pri úprave vašich aktuálnych návykov týkajúci sa výmeny

Filtre 3M™ na plyny a výpary s 3M™ ukazovateľom životnosti 6055i ponúkajú rovnakú ochranu A2 proti organickým plynom a výparom (bod varu nad 65 °C), ako filtre 3M™ na plyny a výpary série 6000 s doplnkovou funkciou ukazovateľa životnosti (ESLI). To môže používateľom pomôcť určiť vo vhodnom prostredí*, kedy majú vymeniť svoje filtre. ESLI sa nachádza vo vnútri filtra vedľa aktívneho uhlia. Keď organické výpary prechádzajú cez filter, absorbujú sa do ESLI. Priehľadná stena filtra umožňuje používateľom sledovať vývojovú lištu ukazovateľa. Keď je filter vystavený špecifickým koncentráciám výparov, používateľ si všimne zmenu ukazovateľa. *Pozrite si pokyny používateľa 6055i a zistite, či sú tieto filtre vhodné pre vaše pracovné prostredie.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info