Panel používateľa

3M 6059 Filter série 6000 ABEK1 na organické výpary

3M 6059 Filter série 6000 ABEK1 na organické výpary

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA CENA ZA PÁR

3M™ Filter proti plynom a výparom 6059 Organické výpary (bod varu nad 65°C), anorganické a kyslé plyny, používanie bežné lakovanie, rozpúšťadiel (toluén), chlóru, bielidla, oxidu siričitého, sírovodíka, amoniak a deriváty do 10 x NPK-P. Cena za 2 kusy

15,81 € s DPH

17,57 € s DPH Zľava 1,76 €

Skladové číslo: 6059

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

CENA JE ZA 2 KUSY

- Filtre sa využívajú pri rôznych priemyselných aplikáciách: Kdekoľvek, kde sa používajú farby (v závislosti od     podmienok používania), výroba vozidiel, výroba lietadiel a rekonštrukcia, stavba lodí, výroba atramentu a farbív   a ich použitie, výroba lepidiel a ich použitie, výroba farieb a lakov, výroba živíc a ich použitie, čistenie   kyselinami, morenie kovov, leptanie kovov, výroba a údržba chladiacich zariadení, agro chemikálie, chemická   výroba a manipulácia

- Jedinečný, kompatibilný bajonetový upínací systém filtrov umožňuje, aby boli filtre jednoducho "zakliknuté" na   miesto. Výber správnej masky alebo polomasky a filtra závisí od špecifického pracovného prostredia a   individuálnych požiadaviek.

- Typ ochrany: ABEK1 (organické výpary, anorganické a kyslé plyny, amoniak a jeho deriváty).
  3M™ filter proti plynom a výparom 6059 poskytuje ochranu proti organickým výparom, anorganickým     výparom,  kyslým plynom a amoniaku. Vhodný pre 3M™ polomasky a celotvárové masky série 6000 a 7000.

Vhodný pre 3M™ polomasky a celotvárové masky série 6000 a 7000.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info