3M 6404 Maskovacia páska na jemné línie 471 3mm x 33m

3M 6404 Maskovacia páska na jemné línie 471 3mm x 33m

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

06404 Maskovacia páska na jemné línie dostupná v šírke 3mm / 6mm / 12mm x 33m.

3,38 € s DPH

Skladové číslo: 06404

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

  • Tepelná odolnosť: 120°C/30min.
  • Hrúbka: 0,13mm.
  • Šírka: 3mm / 6mm / 12mm
  • Dĺžka: 33 metrov

Táto páska je nutnosťou pre každého, kto robí zákazkové grafiky, prúžkové štruktúry, plamene a iné vlastné vzory. Funguje rovnako dobre pri lakovaní automobilov, motocyklov či v reklame.

Vinylová páska s kaučukovým lepidlom, mimoriadne pevná, oteruvzdorná, stálofarebná. Je to vysokopružná maskovacia páska na jemé línie vynikajúco drží na výliskoch z plastu, alebo gumy. Páska je vhodná aj na zakrivené a nerovné povrchy. Pre svoju minimálnu hrúbku a flexibilitu je obľúbená pri efektnom lakovaní a v modelárstve. Páska sa ľahko a čisto odstraňuje, môže sa používať aj s vodouriediteľnými farbami. 

- Dá sa odstrániť bez zanechania stôp a zvyškov lepidla aj po 30-minútovom cykle vypaľovania pri 121 °C.       Nezanecháva za sebou efekt „ducha"
-Flexibilná a prispôsobiteľná páska vytvára tenké línie náterov pri páskovaní, oddeľovaní farieb a pri zložitých dizajnoch
-Čiastočne priehľadné podlepenie umožňuje presné prispôsobenie pri jednoduchých ako aj zložitých vzoroch
-Nezdvíha sa zo zložených povrchov, obrysov, priehlbín a uhlov, takže výsledky náterov budú presné
-Kaučukové lepidlo zaručuje rýchlu a vynikajúcu priľnavosť na mnohých povrchoch


3M™ vinylová páska 471+ je určená na presné vyrovnávanie pri maskovaní s jednoduchými alebo zložitými vzormi. Naša páska sa dá odstrániť bez zanechania stôp a zvyškov lepidla, dokonca aj po 30-minútovom cykle vypaľovania pri 121 °C. nezdvíha sa zo zložených povrchov, obrysov, priehlbín a uhlov, takže výsledky náterov budú presné.

3M vinylová páska 471+ má dobrý výkon a produktivitu pri maskovaní jemných línií pri rôznych druhoch kritických náterov. S našou páskou dosiahnete ostré, čisté línie náterov pre oddelenie farieb, pretože sa nezdvíha a jej univerzálne kaučukové lepidlo priľne na rôzne druhy povrchov, vrátane živice, potom sa dá odstrániť bez zanechania stôp z plochých alebo zložených povrchov. Navrhli sme túto pásku tak, aby sa dobre prispôsobila oblúkom a aby sa napínala a prilepila, dokonca aj pri takom tesnom polomere ako 3,81 cm. Prispôsobí sa nepravidelným tvarom, takže vaše línie budú vždy ostré. Jej stredná miera priehľadnosti umožňuje prispôsobenie tam, kde sa nachádzajú zložité vzory. Flexibilné vinylové podlepenie je tiež odolné voči odieraniu a chráni priľahlé povrchy pri pieskovaní. Po dokončení práce sa dá odstrániť v jednom kuse, takže ostré línie, ktoré vytvorila, sa zachovajú.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info