Panel používateľa

3M 06800 Páska na jemný prechod

3M 06800 Páska na jemný prechod

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

 Rozmer: 6,4 mm x 9 m Hrúbka: 0.63 mm, Páska Vám pomôže dosiahnuť dokonalý jemný prechod. Eliminuje ostré farebné hrany po striekaní. Zdarma plastový držiak pri kúpe celého balenia (5 ks).

12,12 € s DPH

Skladové číslo: 06800

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Vytvorené na elimináciu ostrých čiar farby

- Dizajn s lepidlom v strede umožňuje farbe rozotrieť sa do stratena pod okrajmi pásky

- Navrhnuté pre maskovanie stĺpikov dverí

- Zanecháva hladký prechod farby - žiadne tvrdé línie pre lakovačov po oprave karosérie

- Pomáha docieliť menej viditeľné prechody farby na stĺpikoch a iných miestach, kde si to všímajú zákazníci a       poisťovne

Naša 3M™Páska na jemné prechody ponúka rýchly a jednoduchý spôsob, ako prakticky eliminovať opravy z dôvodu ostrých hrán náterov. Je navrhnutá špeciálne na vytváranie jemných prechodov s existujúcimi povrchmi: zodvihnutá stredová drážka obsahuje lepidlo, čo umožňuje farbe prirodzene mäkko prejsť za hrany a dosiahnuť tak neviditeľné okraje náteru. Žiadne ďalšie opakovanie striekania, brúsenie , leštenie, či iné časovo náročné opravy

Vaša najlepšia práca tam, kde si to všimnú zákazníci Pre zrýchlenie času cyklu, zlepšenie produktivity - a pre konzistentný kľúčový indikátor vysoko kvalitnej maliarskej práce pri opravách karosérií - naša 3M™ Páska na jemné prechody je špeciálne navrhnutá tak, aby eliminovala ostré línie farby a viditeľné farebné prechody. Táto páska sa ľahko aplikuje a počas maskovania a prípravy nevyžaduje žiadnu špeciálnu námahu. Pomáha vytvárať bezchybný vzhľad tam, kde sa zvyknú pozerať zákazníci a tiež poisťovne - na stĺpikoch dverí, Ako to funguje Páska je široká ¼ palca a jej hrany sa smerom od stredu dvíhajú. Lepidlo sa nachádza len na jedinom mieste a to na stredovom leme; pri použití na maskovanie stĺpikov alebo vonkajších línií karosérie sa hrany rovnomerne roztvárajú a umožňujú páske prirodzene sa rozplynúť. To vytvára doslova neviditeľnú líniu medzi existujúcim a novým náterom, bez námahy navyše zo strany maliara. A výsledkom je omnoho menej potenciálnych opráv, než pri tradičných systémoch s páskou a papierom alebo so skladanou páskou. Naša 3M™ Maskovacia páska pre jemné prechody je skvelá aj pre nátery voči kamienkom. Jednoduchšie, rýchlejšie a lepšie Menej opráv a rýchlejšie časy cyklu sú upokojením pre operátorov v dielňach s veľkým objemom práce. Karosárski technici jednoducho nalepia prúžky pásky pozdĺž stĺpika alebo inej určenej na maľovanie, striekajú cez pásku, nechajú farbu celkom zaschnúť a nakoniec pásku odstránia. A špeciálne tvarovaný dávkovač pomáha medzi používaniami udržiavať 3M™ Pásku na jemné prechody čistú a pripravenú na dávkovanie. Vytvorené na elimináciu ostrých farebných prechodov Naša 3M™ Páska na jemné prechody je ďalším zo spôsobov, ako spoločnosť 3M aplikuje vedy aby opravárenským karosársky technikom uľahčila život. Jej tvar, ktorý je v autoopravárenskom odvetví jedinečný, doslova eliminuje ostré farebné línie a viditeľné farebné prechody, ktoré môžu byť pre zákazníkov alebo poisťovne signálom podradnej práce. Tiež sa rýchlo a jednoducho používa, čím maximalizuje využívanie času a objem práce v karosárskych dielňach.

 

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=I-62fmgQbGs

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info