Panel používateľa

3M 31364 Brúsny kotúč 737U P180, 75mm

3M 31364 Brúsny kotúč 737U P180, 75mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3M™ 737U Cubitron II brúsny kotúč, fialový, viacdierový, 180+, 75 mm (Festool), 31364

0,42 € s DPH

Skladové číslo: XA012059938

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: 3M

- Získajte až o 30 % rýchlejšie brúsenie v porovnaní s inými prémiovými abrazívami

- Presne tvarované, samoostriace zrná vydržia dvakrát dlhšie než konvenčné priemyselné abrazíva

- Ostrejší rezný povrch znamená menej námahy, a tým pádom menej trenia a opotrebovania

- Prevedenie s viacerými otvormi na čistenie a brúsenie umožňuje vynikajúce odsávanie prachu

- Štýl uchytenia na suchý zips Hookit™ vytvára pevné spojenie a umožňuje rýchle odobratie pri výmene

Získajte špičkovú kvalitu rezania a odolnosť počas kľúčovej fázy opravy automobilov vďaka viacdierovému brúsnemu kotúču 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Purple+ 737U. Náš brúsny kotúč s trojuholníkovými zrnami a viacdierovým vzorom je ideálny na odstraňovanie laku a základné tvarovanie tmelov.

Tvarujte plnič karosérií, odstraňujte lak a vytvárajte jemné hrany pomocou brúsneho kotúča 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Purple + 737U s viacerými otvormi. Náš brúsny kotúč so zrnom v tvare trojuholníka a prevedením s viacerými otvormi možno použiť aj na finálnu prípravu pred zjednocovaním povrchu alebo základným náterom. Poskytuje vynikajúce brúsenie, o 30 % rýchlejšie než ostatné prémiová brúsivá a kotúč s dlhou životnosťou počas kľúčových fáz opráv automobilových karosérií. Povrch brúsneho kotúča obsahuje našu technológiu presne tvarovaného samo ostriaceho zrna. Je vyrobený z elektrostaticky orientovaných zŕn s ostrými trojuholníkovými tvarmi. Každé zrno funguje ako individuálny rezný nástroj prerezávajúci sa lakom a plničom karosérie. Prevedenie s viacerými otvormi na brúsnom kotúči umožňuje vynikajúce odstraňovanie prachu, čo zvyšuje rýchlosť brúsenia a životnosť kotúča. Zadná strana brúsneho kotúča obsahuje našu technológiu Hookit™. Systém suchého zipsu pre pracovné priestory, v ktorom sa môžu kotúče s lepidlom poškodiť prachom, nečistotami alebo odletujúcimi nečistotami. Brúsne kotúče Hookit ™ sa pripevňujú k podložke kotúča uchytením na suchý zips (predáva sa samostatne) na orbitálnej brúske, možno ich čisto a jednoducho odobrať a možno ich opakovane používať v rozsahu životnosti brúsiva.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info