CarSystem 142.953 Lak 420 VOC 5L
Kód: 142953Súvisiaci tovar
Mikro opravná tyčinka na malé opravy laku
Polyesterový jemný tmel Carsystem Elastic white 1960g + 40g tužidlo
Tmel Carsystem FLOW sa vyznačuje svojou krémovou konzistenciou. Tento ľahký tmel sa preto veľmi ľahko nanáša a rozotiera na karosériu auta. Keďže je univerzálny tmel takmer neporézny, je možné ho ihneď napenetrovať bez potreby ďalšieho jemného tmelu. Carsystem FLOW sľubuje hladký povrch a tým pádom ponúka veľmi dobrú brúsiteľnosť.
Carsystem Uniflex Glas Fast-Cleaner je čistič a aktivátor skla. Slúži ako čistič podkladu pred lepením čelného skla.
Polyesterový tmel Carsystem Soft 1760g + 40g tužidlo
Carsystem KS-50 je natierateľný, trvalo elastický tmel na syntetickej báze
Carsystem 134 796 Flex - tmel na plasty 970g + 30g tužidlo
Polyesterový tmel hliníkový 1960g + 40g tužidlo
Podrobný popis
Tento číry lak splňuje európske právne predpisy o VOC. Je to 2 zloškový a je vhodný pre všetky lakovanie od okamžitej opravy až po kompletnú opravu.
Charakteristika
Je odolný proti poškrabaniu a UV žiareniu. Obsahuje najnovšie suroviny, má hodnotu VOC pod 420 g / l.
Miešací pomer je 2:1 a je aplikovaný bez ďalšieho riedidla. Doba schnutia sa môže regulovať od 10 do 45 minút so štyrmi rôznymi tvrdidlami. Vďaka rýchlemu a úplnému vytvrdzovaniu sa môže po ukončení chladiacej fázy leštiť priamo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laky |
|---|---|
| EAN: | 4102871429532 |
Staub Stop. Lepkavá utierka na prach
Vzduchová hadica kompletná 12,5m
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
