3M 27650 Fíbrový Disk 987C, Oranžový, 125 mm x 22 mm, 80+

Neohodnotené
Značka: 3M ASD
Dostupnosť Skladom (26 ks)
Kód: 27650
€2,82 –20 % €2,26 €1,88 bez DPH
3M 27650 Fíbrový Disk 987C, Oranžový, 125 mm x 22 mm, 80+
Neohodnotené
Značka: 3M ASD
3M 27650 Fíbrový Disk 987C, Oranžový, 125 mm x 22 mm, 80+
€2,82 –20 %

- Precízne tvarované zrno 3M™ poskytuje vďaka svojej samoostriacej schopnosti efektívnejší rez pri nižšom            prítlaku.

- Životnosť disku je výrazne dlhšia - obrúsite väčšie množstvo dielov pri menšom počte výmen disku.

- Brúsenie zvarov, vybrusovanie úkosov, rez materiálu.

- Brúsna prísada nachádzajúca sa na kotúči minimalizuje teplotu pri brúsení zliatin citlivých na teplo .

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 987C je vyrobený pomocou revolučnej technológie precízne tvarovaného zrna 3M™, ktorá zaručuje optimálne štiepenie brúsneho minerálu, chladný brus a maximálnu životnosť disku. Vďaka chladiacej vrstve je vhodný na nerezovu oceľ.

Fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II 987C je vhodný na použitie na takmer všetkých kovoch a vyniká pri brúsení nehrdzavejúcej ocele a ďalších zliatin na báze niklu. Je ideálny na odstraňovanie zvarov, zrážanie hrán, odstraňovanie okovín, nerovností, chýb obrobkov a na ďalšie práce. Pretože brúsivo 3M s precízne tvarovanými zrnami podáva veľmi vysoký brúsny výkon s menším prítlakom, používatelia môžu dokončiť náročné úlohy rýchlejšie a s menšou únavou. Brúsna prísada nachádzajúca sa na kotúči z neho vytvára vynikajúci výrobok pre všetky typy kovov – pomáha udržiavať kotúč chladnejší pri práci na nehrdzavejúcej oceli a na materiáloch citlivých na teplo, ako sú zliatiny niklu a titán, čím obmedzuje zmenu farby kovu/oxidáciu a znižuje šancu na vznik trhlín spôsobených teplom. Okrem toho, pretože brúsivo samo zostáva chladnejšie a ostrejšie, naše kotúče 3M s precízne tvarovanými zrnami vydržia podstatne dlhšie než kotúče s bežnými keramickými zrnami a takisto prinášajú nižšie náklady na brúsenie a menší počet výmen kotúčov. Naše výrobky 3M™ Cubitron™ II zvýšili latku pre vysokovýkonné brúsivá. Precízne tvarované zrná 3M pracujú a vydržia dlhšie než bežné keramické priemyselné brúsivá a vyžadujú pri brúsení menšiu silu z hľadiska dosiahnutia vynikajúcich výsledkov. Výsledkom je to, že používatelia môžu s jedným kotúčom brúsiť rýchlejšie a dokončia viac obrobkov, a to pri menej namáhavej práci. Pri vytváraní precízne tvarovaných zŕn 3M začali naši inžinieri pracovať s keramickými brúsnymi zrnami 3M™ a použili patentovanú technológiu, aby vytvorili zrná trojuholníkového tvaru, ktoré budú na podložke elektrostaticky orientované tak, aby vytvárali ostré vrcholy maximalizujúce potenciál brúsenia. Tieto vrcholy prechádzajú kovom čisto, bez drážkovania alebo vyrývania ako bežné brúsivá, a neustále dochádza k ich samovoľnému brúseniu, pretože sa odlamujú ich špičky. Tak dochádza k superrýchlemu brúseniu a k menšiemu zahrievaniu v dôsledku trenia, čo obmedzuje vznik únavových trhlín v dôsledku vysokých teplôt a zmeny sfarbenia. Precízne tvarované zrná 3M sa aj rovnomerne opotrebovávajú a brúsivo samo zostáva chladnejšie a ostrejšie, a preto výrobky 3M™ Cubitron II vydržia podstatne dlhšie než bežné keramické brúsivá, čo zaručuje dlhodobý vysoký výkon pri pracovných aplikáciách. Fíbrové kotúče sú kotúče na veľmi náročné práce, ideálne na odstraňovanie zvarov, brúsenie a zdrsnenie veľkých a malých plôch kovových povrchov. Tieto kotúče majú pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vlákien, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a môžu zvládať náročné brúsenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie