3M 33573 Pásová brúska 330mm

Kód: 33573
2 hodnotenia
Značka: 3M AAD
ZADARMOZADARMO
3M 33573 Pásová brúska 330mm
€296,56 / ks €247,13 bez DPH
Skladom (7 ks)
3M™ Pásová brúska disponuje technológiou a všestrannosťou kovospracúvacích pásových brúsok a zároveň má ideálnu veľkosť pre opravy karosérií po haváriách. Tento nástroj s úzkym profilom je vynikajúci pre ťažko dostupné miesta. Tato pásová brúska je konštruovaná na použitie s brúsnymi pásmi 3M Cubitron™ II.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Ľahká pásová brúska je ideálna pre prácu pri opravách karosérie
  • Motor s výkonom 0,65 koní je vynikajúci pre aplikácie pri opravách karoseríi
  • 330 mm
  • Otočné puzdro umožňuje použitie v širokom rozsahu stiesnených priestorov
  • Brúska je určená na použitie s brúsnymi pásmi 3M™ Cubitron™ II

Náhradný diel ►►► ramienko 3M 33586 ►  

3M™ Pásová brúska disponuje technológiou a všestrannosťou kovospracúvacích pásových brúsok a zároveň má ideálnu veľkosť pre opravy karosérií po haváriách. Tento nástroj s úzkym profilom je vynikajúci pre ťažko dostupné miesta. Tato pásová brúska je konštruovaná na použitie k použití s brúsnymi pásmi 3M Cubitron™ II.

Pásová brúska 3M™ na opravy karosérií sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a úzkym profilom, vďaka ktorému je ideálna na prácu v automobilovom priemysle a prináša spoľahlivosť a všestrannosť ťažkých pásových brúsok na obrábanie kovov do dielne na vykonávanie opráv po kolíziách. Pracuje s výkonom 495 W a váži menej než 1 kg. To zaisťuje viac než dostatočný výkon a vynikajúcu manipuláciu pri celom rade úloh, vrátane odstraňovania stôp po bodových zvaroch. V mnohých prípadoch môže pásová brúska nahradiť tradičné odvŕtanie bodového zvaru. Navyše je ideálna na efektívne odstránenie okrajov prírub, prípravu povrchov, uretánu, tesniacich materiálov spojov a na čistenie zvarov.Pásové brúsky 3M™ na opravy karosérií sú mimoriadne vhodné na brúsenie v úzkych priestoroch, napríklad medzi dvernými panelmi alebo pozdĺž ostrých kontúr. Celé puzdro je otočné a umožňuje obsluhe otáčať a obracať brúsku a pás na ťažko prístupných miestach. Táto pásová brúska je navrhnutá na použitie s brúsnymi pásmi 3M™ Cubitron™ II vytvorenými s dôrazom na výkonné brúsenie a dlhú životnosť. Obsahuje vymeniteľné gumené kontaktné koliesko navrhnuté tak, aby prinášalo zvýšenú flexibilitu a znižovalo tlak na brusivo počas používania, vďaka čomu sa ešte viac predlžuje životnosť brúsneho pásu.Naša pásová brúska 3M™ na opravy karosérie je súčasťou kompletného portfólia brúsiv a nástrojov špeciálne navrhnutých na opravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty pre karosárne
Hmotnosť: 1.64 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: