3M 55073, Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm P36

Neohodnotené
Značka: 3M ASD

3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm, 36+

Dostupnosť Skladom (>100 ks)
Kód: 55073
€3,08 €2,57 bez DPH
3M 55073, Fíbrový Disk 982C Hnedý, 125 mm x 22 mm P36
Neohodnotené
Značka: 3M ASD

PRIEMER    125mm x 22mm

Zrnitosť P36     3M 55073

 

Precízne tvarované zrno 3M™ poskytuje vďaka svojej samoostriacej schopnosti efektívnejší rez pri nižšom       prítlaku.

- Životnosť disku je výrazne dlhšia - obrúsite väčšie množstvo dielov pri menšom počte výmen disku.

- Brúsenie zvarov, vybrusovanie úkosov, rez materiálu.

- Tuhá fíbrová podložka a pevné živicové spojivo zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti roztrhnutiu pri náročných   aplikáciách, ako sú vysokotlakové brúsenie zvarov a zrážanie hrán.

- 3M™ Cubitron™ II Fíbrový Disk 982C je vyrobený pomocou revolučnej technológie precízne tvarovaného   keramizovaného zrna 3M™, ktorá zaručuje optimálne štiepenie brúsneho minerálu, chladný brus a maximálnu   životnosť disku.

Náš fíbrový disk 3M™ Cubitron™ II 982C je veľmi vhodný na zrážanie hrán, brúsenie úkosov, odstraňovanie zvarov pri uhlíkovej oceli, okovín, nerovností a chýb obrobkov, na obrábanie drážok a na ďalšie práce. Patentované výrobky Cubitron™ II zdvihli latku pre vysokovýkonné brúsivá. Inžinieri spoločnosti 3M™ začali prácu s keramickými brúsnymi zrnami 3M™ a použili technológiu 3M™ precízne tvarovaného zrna (Precision Shaped Grain), aby vytvorili zrná trojuholníkového tvaru, ktoré sú na podložke elektrostaticky orientované tak, aby vytvárali ostré vrcholy a maximalizovali potenciál brúsenia. Tieto vrcholy pôsobia ako samostatné rezné nástroje, ktoré sa zakroja do kovu a pri odlamovaní špičiek dochádza k ich priebežnému brúseniu. Brúsne zrná sa rovnomerne a samovoľne brúsia, čo znižuje teplotu spôsobenú trením a spoločne s menším brúsnym prítlakom zaručujú až dvakrát dlhšiu životnosť než iné brúsne kotúče. Výsledkom je to, že kotúče Cubitron™ II pracujú a vydržia dlhšie než ostatné kotúče s bežným keramickým brúsivom dostupné na trhu. Kotúče Cubitron™ II maximalizujú produktivitu a minimalizujú únavu používateľa. Fíbrové kotúče sú kotúče na veľmi náročné práce, ideálne na odstraňovanie zvarov, brúsenie a zjednocovanie veľkých a malých plôch kovových povrchov. Tieto kotúče majú pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vlákien, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu a zvládajú náročné brúsenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie