3M Náhlavný diel Versaflo, S-133 L

Neohodnotené
Značka: 3M PSD
Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy a tváre, ako aj ochranu očí a tváre.

Veľkosť  L

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: S-133L
€53,10 €44,25 bez DPH
3M Náhlavný diel Versaflo, S-133 L
Neohodnotené
Značka: 3M PSD

- Náhlavný diel so zabudovaným hlavovým upínacím systémom. Diel chráni hlavu a tvár používateľa.

- Chráni oči a tvár v súlade s normou EN166 – postriekanie kvapalinou a slabý náraz (trieda F). Rovnaká trieda   odolnosti proti nárazu ako ochranné okuliare!

- Vyrobený z univerzálneho cenovo priaznivého materiálu. Náhlavný diel 3M™ S-133 je základným náhlavným     dielom, ktorý možno používať s respiračným systémom s pohonom vzduchu.

Náhlavný diel s integrovaným náhlavným krížom poskytuje krytie hlavy a tváre, ako aj ochranu očí a tváre, pred rozliatymi kvapalinami a odolnosť proti nárazu s nízkou energiou (stupeň F) podľa EN166, rovnaká klasifikácia pre odolnosť proti nárazu ako u niektorých bezpečnostných okuliarov. Integrovaný kríž môže byť vhodný pre aplikácie, ktoré vyžaduje častú výmenu celej náhlavnej súpravy, ako napr. farmaceutická výroba alebo v situáciách, kde je menej znečistenia vonkajšej látky. Na likvidáciu je možné sústavu kríža a komponenty prívodu vzduchu rýchlo odstrániť a oddeliť na jednotlivé odpadové toky, ak sú k dispozícii príslušné zariadenia.

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana zdravia a bezpečnosť
Hmotnosť: 0.43 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie