3M3M™ 06314 Maskovacia páska s 8 prúžkami - sťahovacia

Kód: 06314
Neohodnotené
Značka: 3M AAD
€33,12 / ks €27,60 bez DPH
Skladom (1 ks)
Maskovacia páska s jemnými pásikmi Scotch® šetrí čas a zachováva jemné línie presných prúžkov na náteroch karosérie. Táto špeciálne navrhnutá páska so šírkou 25,4 mm je narezaná na prúžky, ktoré karosárskym technikom umožnia jednoduchú aplikáciu a stiahnutie až ôsmych pásikov 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Rýchle a jednoduché maskovanie pre aplikácie vyžadujúce presné prúžky
  • Ostré hrany náteru
  • Menší nárast okrajov
  • 25,4 mm x 13,9 m

Maskovacia páska s jemnými pásikmi Scotch® šetrí čas a zachováva jemné línie presných prúžkov na náteroch karosérie. Táto špeciálne navrhnutá páska so šírkou 25,4mm   je narezaná na prúžky, ktoré karosárskym technikom umožnia jednoduchú aplikáciu a stiahnutie až ôsmych pásikov so šírkou 1,5mm. Fóliový podklad nedovolí farbe presiaknuť a lepidlo bráni zatekaniu, pričom nezanecháva žiadne stopy.

  Jemné línie bez strapkania Karosárski profesionáli už nemusia tráviť v dielni čas navyše maskovaním pre detailné maľovanie prúžkov. Naša páska na prúžky Scotch® Fine Line a dodáva narezaná na osem presných prúžkov so šírkou 1/16 palca - technici jednoducho aplikujú pásku širokú 1 palec a stiahnu jeden alebo viac prúžkov, čím presne odkryjú miesta na natretie.

  Páska z polypropylénovej fólie je pevná, pružná a odoláva rozpúšťadlám, dokonca aj pod viacerými vrstvami náteru. Silné lepidlo pri odstraňovaní pásky nezanecháva zvyšky, čo značí, že aj veľmi úzke plochy na natretie sa jednoducho odkryjú a pripravia na maľovanie detailných pásikov. Lepidlo je však napriek tomu veľmi silné a zabraňuje priesakom cez okraje, čo vytvára ostré línie farby.

  Naša narezaná páska, ktorá nedovoľuje presakovanie je ďalší spôsob, akým spoločnosť 3M aplikuje vedu, aby uľahčila život karosárskym technikom. Namiesto míňania času a peňazí pre vytváraní detailného maskovania pre vytvorenie jemných čiar môžu karosárski profesionáli jednoducho použiť našu pásku na prúžky Scotch® Fine Line - a jednoducho stiahnuť presné prúžky pripravené na maľovanie.

3M™ Maskovavia páska s 8 prúžkami - sťahovacia, M06314

 

Dodatočné parametre

Kategória: 3M Maskovacie pásky
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: