Meguiar’s Elektrická leštička MT310

Neohodnotené

Meguiar's Elektrická leštička MT310 vykonáva tzv. "orbitálny" pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší než klasický rotačný a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu laku. Jej použitie je veľmi jednoduché. S leštičkou sa behom pár minút naučia pracovať aj úplní amatéri, ktorí nemajú so strojovým leštením žiadne skúsenosti

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: MT310
€396,36 €330,30 bez DPH
Meguiar’s Elektrická leštička MT310
Neohodnotené

Meguiar's Elektrická leštička MT310 vykonáva tzv. "orbitálny" pohyb, ktorý je výrazne šetrnejší než klasický rotačný a umožňuje dosiahnutie lepšieho výsledného vzhľadu laku. Jej použitie je veľmi jednoduché. S leštičkou sa behom pár minút naučia pracovať aj úplní amatéri, ktorí nemajú so strojovým leštením žiadne skúsenosti.

Ergonomický dizajn – perfektná kombinácia moderného prevedenia a funkčnosti.

Nastaviteľná rýchlosť otáčok – široké rozpätie 3000 – 7500 OPM umožňuje rýchlejšiu korekciu a lepšie finálne vyleštenie laku.

Ovládacie koliesko rýchlosti – ideálne umiestnené na dosah palca ruky.

Digital Torque Management (DTM) – leštička elektronicky upravuje krútiaci moment na udržanie nastavenej rýchlosti i pri vyššom tlaku.

Hladký štart – umožňuje jednoduché ovládanie leštičky už pri jej roztáčaní.

Vymeniteľné uhlíky – jednoducho rozoberateľné telo pre jednoduchú a rýchlu výmenu uhlíkov.

Rýchle a univerzálne uchytenie unášača (závit 5/16") – ideálne pre korekciu, leštenie a voskovanie všetkých povrchov.

Hlava rotora s protizávažím a systémom ložísk – zaručuje výrazne hladší chod a stabilitu leštičky pri práci.

Výhody orbitálnych leštičiek oproti rotačným:

• Bezpečnosť a šetrnosť – orbitálne leštičky nevytvárajú toľko tepla ako rotačné a nehrozí tak nenávratné poškodenie laku vplyvom vysokej teploty či jeho prebrúsenie.

• Žiadne hologramy – orbitálny pohyb nevytvára hologramy, ktoré bývajú sprievodným efektom pri práci s rotačnou leštičkou. Hologramy je následne potrebné odstrániť v rámci ďalších krokov leštenia a môže sa jednať aj o časovo aj technicky náročné úkony na ceste za perfektným vzhľadom laku. Takáto oprava môže aj profesionálovi zabrať niekoľko hodín.

• Jednoduchosť – prácu s orbitálnou leštičkou si po vysvetlení základných pracovných postupov osvojíte doslova za pár minút. S rotačnou leštičkou je odporúčané absolvovať profesionálne školenie a následne nazbierať minimálne niekoľkomesačné skúsenosti, skôr ako sa pustíte do renovácie laku.

• Dokonalý finiš – menšia "agresivita" orbitálnych leštičiek prispieva k dosiahnutiu hladšieho a lepšieho finálneho výsledku a vyššieho lesku pri výrazne menšom nebezpečenstve dodatočného poškodenia laku.

• Meguiar's DA Microfibre Correction System – firma Meguiar's vyvinula tento revolučný systém na renováciu, leštenie a voskovanie laku, ktorý postupne začína nahrádzať tradičné metódy strojných renovácií laku a je určený výhradne na bezpečné a šetrné použitie s orbitálnou leštičkou pri zachovaní 100% efektivity.

• Moderné detailingové postupy – orbitálne leštičky sú budúcnosťou detilingu a otvárajú amatérom, príležitostným používateľom i ostrieľaným profesionálom široké, doteraz nepoznané možnosti pri starostlivosti o lak.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie