Piestový kompresor Pro Line BV89-15-TX
Kód: BV89-15-TX
Neohodnotené
Do 3 týždňov
Položka bola vypredaná…
Nízkootáčkový přístavný kompresor s klinovými remeňmi s výstupným tlakom 11 bar určený pre využívanie v dílenských a průmyslových aplikáciách. Stacionárne olejom mazané prevedenie s príkonom 15 kW umístěné na základovém rámu slouží ako pomocný zdroj vzduchu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Prístavný kompresor z rady Pro Line tvorený dvojstupňovou a čtyřpístovou kompresorovú jednotkou umiestnenou na základovom ráme lze využiť ako pomocný zdroj vzduchu v prípade sezónnych výkyvov ve spotřebě, pre pokrytie krátkodobých špičiek, ako záložné riešenie nebo pre montáž na vlastnú tlakovú nádobu. Stroj je vybavený elektromotorom s napätím 400 V s príkonom 15 kW a je spojený s nízkootáčkovým robustným kompresorem BV89 poskytujícím sací výkon 2 400 l/min a tlak 11 bar pomocou klinových remeňov. Kompresor ďalej disponuje nasledujúcimi vlastnostmi a vybavením:
  • dvojstupňové čtyřpístové prevedenie s vysokou efektivitou stláčanie
  • dochladzovač na výstupe z kompresora pre zníženie teploty vzduchu
  • olejový zásobník vybavený olejoznakom pre ľahké odčítanie stavu oleja
  • elektrický motor vybavený teplotnou ochranou
  • prepínač hviezda-trojuholník pre hladký rozbeh bez prúdových špičiek
  • solenoidový ventil pre ovládanie odľahčenie štartu
  • bez vzdušníka, namontované na základovom ráme
  • základový rám je vybavený gumenými podstavci pre odtlmenie vibrácií
Na kompresor poskytujeme štandardnú záručnú dobu 2 roky s možnosťou jej rozšírenia na 3 roky.
Dodatočné parametre
Kategória: Stacionárne kompresory Pro Line, 1,5 - 11 kW