Skrutkový kompresor SPINN LARGE SPL-18/10D-500
Kód: SPL-18/10D-500
Neohodnotené
Do 3 týždňov
Položka bola vypredaná…
Komfortný skrutkový kompresor s prevodom pomocou klinových remeňov a výstupným tlakom 10 bar určený pre priemyselné aplikácie. Stacionárne olejom mazané prevedenie s príkonom motora 18,5 kW, kondenzačnou sušičkou a ležatou tlakovou nádobou s objemom 500 litrov.
Detailné informácie
Podrobný popis
Komfortný skrutkový kompresor s prevodom pomocou klinových remeňov a výstupným tlakom 10 bar určený pre priemyselné aplikácie. Stacionárne olejom mazané prevedenie s príkonom 18,5 kW, ležatou tlakovou nádobou s objemom 500 litrov a kondenzačnou sušičkou pre úsporu inštalačného miesta. Stroj s vysoko výkonným skrutkovým blokom S67 ponúka výkon 2 590 l/min a nasledujúce štandardné vybavenie:
  • kondenzačná sušička s rosným bodom +3 °C, digitálnym PDP-displejom a ekologickým chladivom R410A
  • olejoznak z vonkajšej strany stroja na skontrolovanie stavu oleja bez demontáže panelov
  • skriňa stroja s minimálnymi rozmermi pre inštaláciu kompresora prakticky kdekoľvek
  • vertikálna vysoko účinná trojstupňová separácia oleja
  • guľový kohút pre ľahké odpúšťanie kondenzátu
Dodatočné parametre
Kategória: Skrutkové kompresory SPINN LARGE, 15 - 22 kW, vzdušník, sušička