3M 26778 Striekacia pištoľ Performance Spray Gun (Sada s PPS 2.0)

Kód: 26778
1 hodnotenie
Značka: 3M AAD
ZADARMOZADARMO €573,34 –13 %
3M 26778 Striekacia pištoľ Performance Spray Gun (Sada s PPS 2.0)
€573,34 –13 % €494,40 / ks €412 bez DPH
Skladom (5 ks)
Ľahká a jednoducho použiteľná striekacia pištoľ 3M™ Performance Spray Gun, kompozitné telo odolné voči nárazom, ktoré je schopné striekať širokú škálu farieb z tlakového zdroja alebo z pripojeného kelímka s gravitačným plnením.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Set obsahuje:

1x striekacia pištoľ Performance Spray Gun
1x ventil na reguláciu vzduchu
1x uzamykací golier
5x 1,2 mm rychloupínacie striekacie trysky
5x 1,3 mm rychloupínacie striekacie trysky
5x 1,4 mm rychloupínacie striekacie trysky
1x hrnček na miešanie 3M PPS 2.0
5x jednorazových vložiek štandardnej veľkosti 3M PPS 2.0
5x viečok a vložiek
3x tesniace zátky

 

3M™ Performance Spray Gun je striekacia pištoľ vyvinutá pre moderných lakýrnikov a poskytuje technikom inteligentnejší spôsob striekania. Je vyrobená z pokročilého nárazuvzdorného kompozitného materiálu a zároveň ide o jednu z najľahších v odvetví. Je však dostatočne odolná aj do tých najnáročnejších priemyselných podmienok. Striekacia pištoľ bola od spúšte až k telu optimalizovaná kineziológmi, s cieľom zvýšiť pohodlie najmä pri vysokých nárokoch na celodenné striekanie.

 

Vďaka jej všestrannému dizajnu môžu technici striekať z tlakového zdroja alebo z kelímka s gravitačným plnením. Hadica a trysky s tlakovým prívodom materiálu umožňujú plynulé veľkoplošné striekanie pri väčších prácach. Alebo pri bodových opravách a malých plochách upravte striekaciu pištoľ na používanie systém kelímkov na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0 – vďaka čomu použijete správne množstvo farby, ktoré zodpovedá veľkosti a povrchovej úprave konkrétnej práce.

 

Vďaka jednoduchému, inovatívnemu dizajnu máte menej dielov na údržbu. V prípade trysiek s rýchlou výmenou farba nikdy neprechádza telom striekacej pištole. Pri čistení stačí utrieť špičku ihly a vymeniť trysku – to znamená, že už nie je potrebná demontáž ani namáčanie do rozpúšťadla. Je to ako získať úplne novú striekaciu pištoľ po každom nasadení novej trysky. 3M™ Performance Rozprašovacie trysky dodávané vo veľkostiach od 1,1 do 2,0 umožňujú ľahko striekať širokú škálu farieb – od bodových nástrekov a základných náterov až po vrchné nátery a dokonca aj lepidlá.

 

  • Ľahké, nárazuvzdorné telo je vyrobené z pokročilého kompozitného materiálu

  • Rýchlo prepína medzi systémami s tlakovým prívodom a systémom kelímkov s gravitačným plnením na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0

  • Ľahko vymeniteľné výmenné trysky majú veľkosť od 1,1 do 2,0

  • Navrhnuté s dôrazom na pohodlie

  • Vďaka jednoduchému, inovatívnemu dizajnu máte menej dielov na údržbu alebo prestavbu

 

3M™ Performance Spray Gun striekacia pištoľ obsahuje v balení 3M™ Performance Spray Gun striekaciu pištoľ a vzduchový regulačný ventil.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: