3M™ 9926 Špeciálny časticový respirátor

Kód: 9926
Neohodnotené
Značka: 3M PSD
€8,22 €6,85 bez DPH
Skladom (65 ks)
 3M™ špeciálny časticový respirátor 9926 poskytuje efektívnu hygienickú ochranu, pohodlie a nízku hmotnosť. Poskytuje tiež ochranu proti prachu, aerosólom a nepríjemnému zápachu kyslých plynov.

Detailné informácie

Podrobný popis

- Robustný dizajn: Dobre sa prispôsobuje väčšine tvarov a veľkostí tváre, zachováva si svoj tvar a je odolný voči   zborteniu.

- 3M™ Cool Flow™ výdychový ventil účinne odstraňuje teplo a vlhko nahromadené v respirátore pre pocit   sviežosti a pohodlia, a to aj v horúcich a vlhkých prostrediach.

- Farebne odlíšené upínacie remienky pre jednoduchú identifikáciu úrovne ochrany.

- FFP2 - Spoľahlivá a účinná ochrana proti prachu, aerosólom a nepríjemnému zápachu kyslých plynov (pod   NPEL).

- Kompatibilné s 3M okuliarmi a s 3M výrobkami na ochranu sluchu.

3M™ špeciálny časticový respirátor 9926 poskytuje efektívnu hygienickú ochranu, pohodlie a nízku hmotnosť. Poskytuje tiež ochranu proti prachu, aerosólom a nepríjemnému zápachu kyslých plynov.

Špeciálne respirátory od 3M boli vyvinuté pre špecifické pracovné prostredia. Tieto respirátory majú integrovanú aktívnu uhlikovú vrstvu pre redukciu nepríjemného zápachu pod úrovňou NPEL. Môžu byť použité na množstvo aplikácií od zvárania po triedenie odpadov. Séria špeciálnych respirátorov od 3M poskytuje efektívnu hygienickú ochranu, pohodlie a nízku hmotnosť. Vypuklý tvar, dvojité upínacie remienky, nosová pena a nosová spona zabezpečujú pohodlné utesnenie pre množstvo tvarov a veľkostí tváre. Patentovaný 3M™ Cool Flow™ výdychový ventil na respirátoroch 3M™ 9926 a odolnosť voči zborteniu na všetkých typoch respirátorov zabezpečujú odolnosť a pohodlie najmä v horúcich a vlhkých prostrediach. Tieto respirátory nepotrebujú nákladnú a časovo náročnú údržbu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana zdravia a bezpečnosť
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: