3M™ VHB™ Tape 4611F, Dark Grey, 6 mm x 33 m, 1.1 mm

Kód: 4611
Neohodnotené
Značka: 3M AAD
€35,89 / ks €29,91 bez DPH
Skladom (8 ks)
Táto páska zlepšuje vzhľad hotových produktov tým, že eliminuje používanie nitov a skrutiek, pričom zaručuje okamžitú manipulačnú pevnosť. 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Rýchly a jednoduchý spôsob pripevňovania, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou.
  • Lepidlo citlivé na tlak priľne pri kontakte a zaručuje okamžitú manipulačnú pevnosť.
  • V skutočnosti neviditeľné upevnenie udržuje povrchy hladkými
  • Tmavosivá, hrúbka - 1,1 mm, univerzálna páska s pevnou penou je odolná voči vysokým teplotám
  • Môže nahradiť mechanické pripevňovanie (nity, zvary, skrutky) alebo tekuté lepidlá, eliminuje potrebu vŕtania a  opätovného opravovania, skrutkovania, zvárania a čistenia

  Overená priľnavosť k automobilovému laku, vrátane najnovších typov, odolných voči poškriabaniu a poškodeniu. Vysoko prispôsobivé jadro kombinované s účinným lepidlom zaisťuje vynikajúcu priľnavosť dielu aj na tie najnáročnejšie povrchy. Tmavosivá farba a nízka ťažnosť pásky zlepšuje vzhľad lepeného spoja. Odolnosť voči nízkym teplotám. 3M™ 4611 je  obojstranná akrylová páska s hrúbkou 1,1 mm s červeným polyetylénovým linerom na oboch stranách.

  Táto páska je určená na pripevňovanie exteriérových automobilových dielov, ako sú napríklad bočné lišty alebo plastové obloženie. Vzhľadom na to, že vlastnosti produktu závisia od aktuálnych podmienok danej aplikácie, je nutné, aby si užívateľ vyskúšal produkt 3M, či je vhodný na konkrétny účel a na spôsob aplikácie užívateľom.

Vo väčšine prípadov je upevňovanie pomocou 3M VHB pásky rýchlejším procesom ako vŕtanie, upevňovanie alebo používanie tekutých lepidiel 

3M™ VHB™ Tape 4611F, Dark Grey, 6 mm x 33 m, 1.1 mm

Dodatočné parametre

Kategória: 3M Obojstranné pásky
Hmotnosť: 0.235 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: