3M 6404, mask.páska na jemné linie, 3mmx33m

Kód: 6404
Neohodnotené
Značka: 3M AAD
€6 / ks €5 bez DPH
Skladom (40 ks)
3M 471+ Maskovacia páska na jemné línie dostupná v šírke 3mm / 6mm / 12mm x 33m
3M™ vinylová páska 471+ je určená na presné vyrovnávanie pri maskovaní s jednoduchými alebo zložitými vzormi. Naša páska sa dá odstrániť bez zanechania stôp a zvyškov lepidla, dokonca aj po 30-minútovom cykle vypaľovania pri 121 °C. 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Tepelná odolnosť: 120°C/30min.
  • Hrúbka: 0,13mm.
  • Šírka: 3mm / 6mm / 12mm
  • Dĺžka: 33 metrov
  • Minimálna aplikačná teplota (°C)    4.0 Stupeň Celzia
  • Maximálna aplikačná teplota (°C)   77.0 Stupeň Celzia
  • Predĺženie pri pretrhnutí: 191%

 

Táto páska je nutnosťou pre každého, kto robí zákazkové grafiky, prúžkové štruktúry, plamene a iné vlastné vzory. Funguje rovnako dobre pri lakovaní automobilov, motocyklov či v reklame.

Vinylová páska s kaučukovým lepidlom, mimoriadne pevná, oteruvzdorná, stálofarebná. Je to vysokopružná maskovacia páska na jemné línie vynikajúco drží na výliskoch z plastu, alebo gumy. Páska je vhodná aj na zakrivené a nerovné povrchy. Pre svoju minimálnu hrúbku a flexibilitu je obľúbená pri efektnom lakovaní a v modelárstve. Páska sa ľahko a čisto odstraňuje, môže sa používať aj s vodouriediteľnými farbami. 

- Dá sa odstrániť bez zanechania stôp a zvyškov lepidla aj po 30-minútovom cykle vypaľovania pri 121 °C.       Nezanecháva za sebou efekt „ducha"
-Flexibilná a prispôsobiteľná páska vytvára tenké línie náterov pri páskovaní, oddeľovaní farieb a pri zložitých dizajnoch
-Čiastočne priehľadné podlepenie umožňuje presné prispôsobenie pri jednoduchých ako aj zložitých vzoroch
-Nezdvíha sa zo zložených povrchov, obrysov, priehlbín a uhlov, takže výsledky náterov budú presné
-Kaučukové lepidlo zaručuje rýchlu a vynikajúcu priľnavosť na mnohých povrchoch


3M™ vinylová páska 471+ je určená na presné vyrovnávanie pri maskovaní s jednoduchými alebo zložitými vzormi. Naša páska sa dá odstrániť bez zanechania stôp a zvyškov lepidla, dokonca aj po 30-minútovom cykle vypaľovania pri 121 °C. nezdvíha sa zo zložených povrchov, obrysov, priehlbín a uhlov, takže výsledky náterov budú presné.

Dodatočné parametre

Kategória: 3M Špeciálne pásky
Hmotnosť: 0.025 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: