3M 06800 Páska na jemný prechod

Kód: 06800
1 hodnotenie
Značka: 3M AAD
€15,20 / ks €12,67 bez DPH
Skladom (16 ks)
Naša 3M™Páska na jemné prechody ponúka rýchly a jednoduchý spôsob, ako prakticky eliminovať opravy z dôvodu ostrých hrán náterov. Je navrhnutá špeciálne na vytváranie jemných prechodov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

- Aplikátor zadarmo je v balení ku 5 kusom pások - pásky sa dajú objednávať aj jednotlivo ale už to bude iba páska    bez aplikátora

- Vytvorené na elimináciu ostrých čiar farby

- Dizajn s lepidlom v strede umožňuje farbe rozotrieť sa do stratena pod okrajmi pásky

- Navrhnuté pre maskovanie stĺpikov dverí

- Zanecháva hladký prechod farby - žiadne tvrdé línie pre lakovačov po oprave karosérie

- Pomáha docieliť menej viditeľné prechody farby na stĺpikoch a iných miestach, kde si to všímajú zákazníci a poisťovne

 

Vaša najlepšia práca tam, kde si to všimnú zákazníci. Pre zrýchlenie a zlepšenie produktivity - a pre konzistentný kľúčový indikátor vysoko kvalitnej  práce pri opravách karosérií - naša 3M™ Páska na jemné prechody je špeciálne navrhnutá tak, aby eliminovala ostré línie farby a viditeľné farebné prechody. Táto páska sa ľahko aplikuje a počas maskovania a prípravy nevyžaduje žiadnu špeciálnu námahu. Pomáha vytvárať bezchybný vzhľad tam, kde sa zvyknú pozerať zákazníci a tiež poisťovne - na stĺpikoch dverí. Ako to funguje Páska je široká ¼ palca a jej hrany sa smerom od stredu dvíhajú. Lepidlo sa nachádza len na jedinom mieste a to na stredovom leme; pri použití na maskovanie stĺpikov alebo vonkajších línií karosérie sa hrany rovnomerne roztvárajú a umožňujú páske prirodzene sa rozplynúť. To vytvára doslova neviditeľnú líniu medzi existujúcim a novým náterom, bez námahy navyše zo strany maliara. A výsledkom je omnoho menej potenciálnych opráv, než pri tradičných systémoch s páskou a papierom alebo so skladanou páskou. Naša 3M™ Maskovacia páska pre jemné prechody je skvelá aj pre nátery voči kamienkom. Jednoduchšie, rýchlejšie a lepšie Menej opráv a rýchlejšie časy cyklu sú upokojením pre operátorov v dielňach s veľkým objemom práce. Karosárski technici jednoducho nalepia prúžky pásky pozdĺž stĺpika alebo inej určenej na maľovanie, striekajú cez pásku, nechajú farbu celkom zaschnúť a nakoniec pásku odstránia. A špeciálne tvarovaný dávkovač pomáha medzi používaniami udržiavať 3M™ Pásku na jemné prechody čistú a pripravenú na dávkovanie. Vytvorené na elimináciu ostrých farebných prechodov Naša 3M™ Páska na jemné prechody je ďalším zo spôsobov, ako spoločnosť 3M aplikuje vedy aby opravárenským karosársky technikom uľahčila život. Jej tvar, ktorý je v autoopravárenskom odvetví jedinečný, doslova eliminuje ostré farebné línie a viditeľné farebné prechody, ktoré môžu byť pre zákazníkov alebo poisťovne signálom podradnej práce. Tiež sa rýchlo a jednoducho používa, čím maximalizuje využívanie času a objem práce v karosárskych dielňach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: 3M Maskovacie pásky
Hmotnosť: 0.025 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: