3M 26832 Striekacia pištoľ Performance Spray Gun

Kód: 26832
Neohodnotené
Značka: 3M AAD
€455,11 / ks €379,26 bez DPH
Skladom (3 ks)
Ľahká a jednoducho použiteľná 3M™ Performance Spray Gun striekacia pištoľ bola vyvinutá pre moderných lakýrnikov. Kompozitné telo odolné voči nárazom, ktoré je schopné striekať širokú škálu farieb z tlakového zdroja alebo z pripojeného kelímka s gravitačným plnením, z nej robí jednu z najľahších striekacích pištolí, ktorá je napriek tomu dostatočne odolná do náročných podmienok v priemyselných odvetviach a v automobilovom priemysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

3M™ Performance Spray Gun je striekacia pištoľ vyvinutá pre moderných lakýrnikov a poskytuje technikom inteligentnejší spôsob striekania. Je vyrobená z pokročilého nárazuvzdorného kompozitného materiálu a zároveň ide o jednu z najľahších v odvetví. Je však dostatočne odolná aj do tých najnáročnejších priemyselných podmienok. Striekacia pištoľ bola od spúšte až k telu optimalizovaná kineziológmi, s cieľom zvýšiť pohodlie najmä pri vysokých nárokoch na celodenné striekanie.

 

Vďaka jej všestrannému dizajnu môžu technici striekať z tlakového zdroja alebo z kelímka s gravitačným plnením. Hadica a trysky s tlakovým prívodom materiálu umožňujú plynulé veľkoplošné striekanie pri väčších prácach. Alebo pri bodových opravách a malých plochách upravte striekaciu pištoľ na používanie systém kelímkov na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0 – vďaka čomu použijete správne množstvo farby, ktoré zodpovedá veľkosti a povrchovej úprave konkrétnej práce.

 

Vďaka jednoduchému, inovatívnemu dizajnu máte menej dielov na údržbu. V prípade trysiek s rýchlou výmenou farba nikdy neprechádza telom striekacej pištole. Pri čistení stačí utrieť špičku ihly a vymeniť trysku – to znamená, že už nie je potrebná demontáž ani namáčanie do rozpúšťadla. Je to ako získať úplne novú striekaciu pištoľ po každom nasadení novej trysky. 3M™ Performance Rozprašovacie trysky dodávané vo veľkostiach od 1,1 do 2,0 umožňujú ľahko striekať širokú škálu farieb – od bodových nástrekov a základných náterov až po vrchné nátery a dokonca aj lepidlá.

 

  • Ľahké, nárazuvzdorné telo je vyrobené z pokročilého kompozitného materiálu
  • Rýchlo prepína medzi systémami s tlakovým prívodom a systémom kelímkov s gravitačným plnením na striekanie 3M™ PPS™ radu 2.0
  • Ľahko vymeniteľné výmenné trysky majú veľkosť od 1,1 do 2,0
  • Navrhnuté s dôrazom na pohodlie
  • Vďaka jednoduchému, inovatívnemu dizajnu máte menej dielov na údržbu alebo prestavbu

 

 

3M™ Performance Spray Gun striekacia pištoľ obsahuje v balení 3M™ Performance Spray Gun striekaciu pištoľ a vzduchový regulačný ventil.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: 3M PPS Systém na prípravu a striekanie farieb
Hmotnosť: 1.43 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: